Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utcai fából kivel lehet...

Utcai fából kivel lehet levágatni, metszetni? Hova forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos az a helyzet,hogy digi tv -t szeretnék műholdasat köttetni,ám útban van 1 fának a kilógó gallya..

Hol lehet, illetve lehet-e ilyet kérni valakitől hogy metszenek le a fából egy gallyat,vagy a fának a tetejéből kicsit,nagyjából 7 emeletes fa,de van 1 oldalra dőlő kis része ami pont zavarja a műholdas vételt.


Van e erre valami megoldás?

Nálunk nincs kábeltv,ezért fontos lenne.


Köszi ha tud valaki valami megoldást.


2010. máj. 16. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem akadnék fenn ilyen apróságokon.
2010. máj. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vágd le, utána pedig féljél, mert lehet, hogy ezt meglátja valaki és gyorsított eljárással ott a helyszínen felállítanak egy rögtön ítélő bíróságot és ezért kivégeznek, majd jelöletlen sírba temetnek! (egyébként az előző hozzászóló voltam)


Amúgy meg ha ennyire életre való vagy, nem csodálkoznék azon se, ha ilyenért meg lehet téged büntetni... talán 20 év múlva is, visszamenően...

2010. máj. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
paraszt emberek válaszaiból nem kérek köszönöm,ha nemtudsz értelmesen válaszolni akkor inkább ne is írj semmit.
2010. máj. 18. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedvesebb leszek, ha te okosabb...


Amúgy pedig leírtam segítségnek, hogy nyugodtan metsszél belőle, mert nem fog történni semmi. Ezzel segítettem megoldani a problémát. Vagy kihívtad a közterület fenntartókat? Mert szerintem nem. Mégis megoldottad a problémát. És a személyiséged fejlesztésében is segédkeztem. :-D

2010. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!