Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levágatjátok 2 év alatti...

Levágatjátok 2 év alatti kislányotok haját vagy növesztitek?

Figyelt kérdés
Az enyém 15 hónapos, nyáron levágattuk, most is le kéne, mert a hajbavalókat nem tűri, így most kesze-kuszán áll neki ahogy növöget, de ha meg levágatjuk, olyan fiús (igaz csak a frizurája, nade akkor is..:)
2009. szept. 28. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen kicsi korában vágattam le neki többször is. Mikor már nagyobb, óviba megy úgyse nagyon hagyja. Ameddig ő nem ragszkodott a hosszú hajhoz én vágattam.
2009. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak a frufruját vágatom hátul meg hadd nőjjön. Most neki is kesze-kusza, de majd megnő. 16 hónapos a lányom
2009. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én fél évesen vágattam először, majd 10 hósan toltuk le 12 mm-es géppel-na akkor nézett ki igazán fiúnak...

Azóta növesztés alatt áll, bár nyáron sajnáltam, mert melege volt. Remélem télen nől akkorát, hogy nyáron már tudunk vele valamit kezdeni...

Msot 15.5 hós.

2009. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányomnak eddig csak a frufrujából vágtam le 2-szer picikét, mert nagyon a szemébe lógott. De most hétfőn elvittem magammal a fodrászomhoz és ő már hátul is "rendbe szedte" neki. Így most nagyon cuki és mégse kisfiús... bezzeg, ha én álltam volna neki, nem lenne ilyen csini... :-))))


17 hós kislány anyukája

2009. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13 hós és növesztjük.Most szoktatom a cofihoz, nem mindig viseki el, de majd hozzászokik.Szeretnék neki igazi szép hosszú hajat és a csatokat már most el kell kezdeni szoktatni.Nem szeretnék neki ahogy írjátok is fiús hajat, olyan nem szépek úgy.Ráadásul egy ismerősöm csak azért vágatja a haját a kislánynak hogy ne kelljen vele foglalkozni, fésülni.De álltalában a kislányoknak a stílusa/hajszerkezete mindig olyan mint az anyukáké.Csak figyeld meg.
2009. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az utolsóhoz csak annyit, hogy az egy dolog, hogy az én kislányom nem tűri a copfot meg a csatokat a hajában, csak pár percig max, ennek ellenére próbálkozok én is,na de mi van, ha véletlenül nem veszem észre, és a szájába veszi azt a picike csatot? Nna, ettől félek igazán, hogy hogy tegyek ilyeneket a hajába, amíg a szájába vesz dolgokat? De ha meg nem tudom eltűzni, copfozni...stb, akkor hiába szeretném, hogy már most hosszú hajú legyen...
2009. okt. 1. 00:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen iagazd van, míg mindent a szájukba vesznek nem szabad csatot meg gumit rakni bele, mert hamar megvan a baj. Én csak frufrut vágatok hátul meg hadd nőjön, így nem lóg a szemébe, igaz össze vissz, de azért aranyos.
2009. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ába16:22-es vagyok.Én azért merem a hajába tenni mert nálunk a kislány nem szokott a szájába tenni csatokat sem.Ha látom kiveszi rögtön a hajába teszem vissza.Nem egyszerű.
2009. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!