Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztők! Mióta növesztite...

Hajnövesztők! Mióta növesztitek? Hány cm kell még? Kb mikor lesz akkora? Mekkorára növesztitek?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból...

Majd én is leírom.


2011. ápr. 30. 11:05
 1/7 anonim válasza:
én is kíváncsi lennék :)
2011. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Júniusban lesz 5 éve h növesztem,most ér derekamig,80 cm körül van már....még szeretnék hozzá kb 30 centit,szal kb még 2-3 év kell neki tuti,térdemig szeretném növeszteni :)
2011. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. 4 éves korom óta növesztem, azóta, hogy az egész hajam teljesen rövidre lett vágva. Két évvel ezelőttig csak hagytam magától nőni, néha le volt vágva a vége, volt, hogy 15 centi. 2 éve ért fenékig, azóta "aktívan" növesztem, szedek hajvitamint, maximálisan odafigyelek az ápolásra, stb. Most combközépig ér, 120 cm hosszú. Még 6 centit szeretnék növeszteni rajta, akkor majdnem térdig fog érni és pont 50 hüvelyk hosszú lesz. Mindig ez volt az álmom, hogy combig érjen. :) Havonta-2 havonta vágom, de szerintem ez mellett is még idén el fogom érni a 126 centit. Utána szeretném annál a hossznál megtartani pár hónapig, meglátom milyen, és vagy levágatom fenék alá érőre vagy tovább növesztem vádliig érőre. A pont térdig érő nem annyira vonz, akkor inkább kicsit fölé vagy alá érjen. :D Mikor mosom a hajam ha egyenesen állok és a víz kisimítja kb. 4-5 centivel a térdem fölött van.
2011. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem kell még 10-20 centi, nagyon lassan nő, úgyhogy nemtudom mikor lesz akkora
2011. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem váll alá ér most, december óta növesztem (nagyon lassAan nő :S) ja és am azért növesztem, h a "eltűnjön" a frufru-m :) már nagyon váro :D de fél év még tutira kell ahhoz, h hozzánőljön a többihez 15/L
2011. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Nekem még 8-10 cm kell, hogy mell alá érjen és kb. 7-11 hónap múlva nő meg odáig.:D

2011. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én tavaly március 13.-án határoztam el, hogy megnövesztem, miután a fodrász elrontotta, és levágta állig érőre...

Derékik érőre szeretném, most a vállam alatt ér olyan 4 cm-vel. Még 15 cm, ehhez még 10 hónap kell.


Kitartást a növesztéshez! :)

2011. máj. 1. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!