Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztők, ti milyen...

Hajnövesztők, ti milyen gyakran vágatjátok/vágjátok a hajatok végét?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
amikor már rondának tűnik, és nagyon elvékonyodott. ez kb 4 hónapot jelent nálam.
2009. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vasalom a hajam és nem is használok hajszárítót mert nekem egy idő után töredezik tőle a vége meg nagyon kiszárítja de amúgy fél évente
2009. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónap a maximum. Sajnos elég hamar töredezik a vége és muszáj... Így viszont szinte alig nő...
2009. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Kb 30 éve van hosszú hajam,kb azóta egyforma hosszúságú, derék felett 5 cm-rel. De mindig ott rontom el a dolgot, ha visszavágom, mondván,hogy törik. Sajna, akkor ott fog törni, ahol elvágtam(mindegy milyen ollóval,az is mindegy, hogy fodrász vágja-e,aztán várhatom, hogy megint visszanőjön, persze addigra ismét törik. Most ott tartok, hogy na és?Korábban frufrum is volt, azt lenövesztve-ott az a rész 35-4o cm-is törik! Ha visszavágom, akkor is.A probléma biztos belsőleges, a hajvadosásnak szerintem nincsen jelentősége.
2009. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igenis van jelentősége a hajvágásnak, ugyanis ha nem vágod le időben a törött részt, akkor a haj tovább törik, ami nem csak azt jelenti, hogy látványra csúnya lesz a vége - hanem hogy több centiméteres hosszú darabok is letörhetnek belőle akár.


Amikor növesztettem a hajamat, 2-3 havonta vágtam a végéből saját kezűleg pár centit, szépen meg is nőtt hátközépig érőre.

Most újra rövidre vágattam, és egyelőre nincs töredezett hajszálam egy sem...

Szerintem számít, hogy milyen hosszú a hajad, ugyanis minél hosszabb, annál régebb óta érhették a károsító hatások.

2010. szept. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én az év első felében havonta vágtam, most már elég vastag a vége és egyáltalán nem törik úgyhogy 2 hónapja nem volt vágva, hogy végre maradjon is valami abból, amennyit nő. :)Igaz, hogy nem törik, de azért a biztonság kedvéért levágok 1 cm-t októbert elején.

Káros hatások most már nem nagyon érik, sajnos régen rosszul bántam vele. :(

2010. szept. 22. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!