Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran vágatjátok...

Milyen gyakran vágatjátok lányok a hajatokat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 18:51
 1/10 habibi ***** válasza:
100%
3-4 havonta, vagyis attól függ, hogy milyen állapotban van
2011. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8-10 havonta
2011. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Legutóbb februárban vagy márciusban vágattam, de ha majd eléri az áhított hosszat (ami kicsit a derekam alatt van), akkor kb 4-5 havonta fogom vágatni szerintem, de csak, hogy ne legyen túl hosszú.

Nyilván rövidebb hajat gyakrabban kell vágatni. Ha csak a töredezés miatt vágatod, akkor meg át kéne gondolni a hajápolási szokásaidat és az étrendedet...

2011. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.


milyennek látjátok a hajam végét?

2011. szept. 16. 20:59
 5/10 A kérdező kommentje:
2011. szept. 16. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon rossz minőságű kép, úgyhogy ezen nem látszik. A hajad végét te látod, nagyon egyszerű: ha azt látod, hogy a hajad végein kis fehér göbök vannak, vagy szétnyílik a hajszál vége, az a töredezett.

Ha végigsinítasz az ujjaiddal egy tincset és a vége nem olyan hajlákony, mint a közepe felé, hanem megáll, mint egy szalmaszál és tapintásra is kemény, sprőd, akkor száraz a hajad vége, és ha még nem töredezett, akkor is hamarosan fog. Attól próbálj meg eltekinteni, hogy a hajad vége amúgy sem olyan sima, mert érzed az ujjaddal a hajszálak végét is, ezért mindenképpen kicsit érdesebb tapintású, de ha amúgy selymes és rugalmas akkor nincs baj...

Ha ezek egyikét se tudod felfedezni a hajadon, vagy csak nagyon kevés göböt vagy sétnyílt hajszálat, akkor nemigazán érdemes vágatnod belőle, legfeljebb akkor, ha rövidebb frizurát szeretnél.

Ha még ezek után is bizonytalan vagy, akkor ha vágaszt belőle 1centit az nem árthat, utána pedig ápold jó minőségű balzsammal és heti egyszer pakolással és akkor tuti nem fog töredezni...

2011. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Havonta vágom a végét.
2011. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én akkor vágatom ha szálkás


most pl egy fél éve nem is nyúltam hozzá mert nővérem levágta és alig ér a nyakamig....szóval azt azóta is növesztem


szerencsére még nem szálkásodik a vége,de majd ha fog,levágatom :)


13l

2011. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én általában úgy 1-2 havonta vágom, de mivel le lett nagyon rövidre vágva a hajam, mondom várok vele, vártam kb úgy.. 5 hónapot, és most a napokban egy fél centit levágtam belőle, és azóta eltelt kb 2-3 hét és már a kétszeresét nőtte vissza:O Tök örülök neki:)) Jó persze ez függ attól is, hogy kinek mennyire törött mert ha 5centi elvan belőle törve akkor hiába vágsz le egy centit semmivel sem lesz jobb..
2011. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja bocsi ezt azoknak írtam, akik nem vágnak belőle soha mert hagyni akarják a hajukat nőni..:)
2011. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!