Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Titeket is megviselne, vagy...

Titeket is megviselne, vagy gátlásosak lennétek, ha a hasatok közepén lenne egy 10cm-es heg?

Figyelt kérdés

1 hónapja volt a műtétem, de annyira kivagyok, amióta levettem a kötést és minden nap ezt a látványt látom...

Most csak én reagálom túl, vagy tényleg gáz?


2009. febr. 16. 22:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ezt az előnyt hogy érted?:D Szerintem előnyösebb lenne, ha szép lenne a pocim, engem annyira idegesít, mert mindig hasizmoztam régebben, hogy szép legyen a pocim, erre meg felvágtak XD
2009. febr. 18. 15:32
 12/12 anonim válasza:

Nekem egy 16 cm-es heg van a mellkasomon. Kiskoromban szívműtétem volt. Mostanra már eléggé világos, és vékonyabb is lett. Korábban nem nagyon mertem felvenni kivágott felsőt, maximum olyan nyaklánccal ami lelógott és eltakarta valamelyest. Ma viszont már izginek találom:D A pasim egyenesen imádja, azt mondja, hogy szexi:) ( Nem tudom, hogy hazudik-e azért hogy engem nyugtasson, vagy tényleg annak találja, de nem érdekel:) Jól érzem magam! Viszont ha nem lenne ilyen hegem, akkor már nem is lennék itt.... Fontosabb az ember egészsége, mint egy apró szépséghiba, hidd el!

Egyébként a barátomnak nyáron volt egy sérvműtéte, akkor még nagyon csúnya volt a heg, most viszont már alig látszik. Szerintem a tieddel is hasonló lesz a helyzet. Örülj, hogy egészséges vagy! :)

2009. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!