Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Titeket is megviselne, vagy...

Titeket is megviselne, vagy gátlásosak lennétek, ha a hasatok közepén lenne egy 10cm-es heg?

Figyelt kérdés

1 hónapja volt a műtétem, de annyira kivagyok, amióta levettem a kötést és minden nap ezt a látványt látom...

Most csak én reagálom túl, vagy tényleg gáz?


2009. febr. 16. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most még biztos nem szép, hisz egy egy hónapos heg még nagyon friss. De hidd el nagyon szépen fog halványodni, mire jön a fürdőruhaszezon már rá sem fogsz gondolni, hogy ott van. Szépen fog fehéredni ki, fokozatosan. Kenegesd körömvirág kenőccsel, vagy a gyógyszertárban beszerezhető műtéti hegekre való géllel.
2009. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Rajtam is van, pici koromban műtöttek. Félbe vagyok vágva, mint egy félig levágott szelet kenyér. Ráadásul a bőröm is kicsit furcsán nőtt össze a heg miatt, de senkit nem érdekelt, senkit nem zavart rajtam kívül, SŐT mostani barátom még szexinek is találja, nem olyan "egyhangú", mint az egészségeseknek. Strandon ugyanúgy megnéznek a pasik, mintha (gondolom én) nem lenne ott, elvégre nem azért néznek meg, mert heg van/nincs. 14-15 éves koromban rámjött a hiszti miatta, de beletörődtem. Elvégre ott van, ha nem lenne ott, ma már nem is élnék. Most 20 éves vagyok és kisebb problémám is nagyobb annál, hogy van rajtam egy forradás. Idővel enyhül persze, a nap is gyógyítja, kenőcsök is, de magától is halványulni és vékonyodni fog. Persze azt semmitől ne várd, hogy teljesen felszívódik.
2009. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne foglalkozz vele. Nekem 18cm-s van a hasamon és nem zavar soha nem éreztem hogy ettől kevesebb vagyok. Ha szeretnéd hogy gyorsabban gyógyuljon, akkor a patikában lehet kapni erre megfelelő kenőcsöt. ( nem vigasztalás de neked csak egy kis heged van és akinek össze van égve az arca vagy a keze amit el sem tud rejteni, na ugye hogy már nem is akkora a probléma) Fel a fejjel.
2009. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Én biztos gátlásos lennék, nekem a combomon van egy varrat, baleset miatt kellett ott varrni, már 10éves, halványodott sokat de látszik. Viszont ezt könnyebb eltakarni mint a hason lévőt..Szerintem várd meg a bikiniszezont, h érzed magad strandon stb, de ha nagyon zavar, keress fel egy plasztikai sebészt. Ma már nem kérnek olyan horribilis összegeket,interneten is utána tudsz nézni.
2009. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy vakbélműtét utáni heg van alul a hasamon, mondjuk a bikinialsóm pont eltakarta, bár igazgatni kellett. Most meg már nem is vagyok egy strandolós típus.

De igazából sose zavart se engem, se a partnereimet. Annyi, hogy megkérdezték, mi az, vagy én elmondtam, de utána említésre sem került.

Plasztikai sebész éppen megműtheti, de most akarod, hogy még egyszer felvágják? :S Én inkább kihagytam. És szerintem akkor se lesz olyan, mintha ott se lenne!

Ha nem akarod, hogy lássák, nem hordasz haspólót és kész. Nem a világvége, és idővel valóban halványul!

2009. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem fogd úgy fel mint egy sexepil-t.Például ha nekem lenne egy heg a hasamon sexy-nek tartanám.nem is tudom mért valahogy egy kicsit különlegesebbnek érezném magam és jól is néz ki olyan hősiesXD
2009. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, mint utolsó hozzászóló :) Mintha szamurájkarddal vágtak volna ketté :D
2009. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit nagyobb lett az életerőm! :D

Akkor majd nyáron csak feszítenem kell, hogy milyen hősies vágásom van! :D Na jó próbálom magam túltenni ezen a dolgon.

2009. febr. 17. 20:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én az első válaszolóval nem értek eggyet...engem is megműtöttek és a heg nagyon lassan gyógyult.... persze ez mindenkinél más.. egyépként nagyon sokan imádják, mert szexi is tud lenni :)))) ugy hogy ne aggódj!:-)
2009. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én imádom a hegeket, ne csináld már.ez szerintem még előnyt is jelenthet, ha a megfelelő módon kezeled.
2009. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!