Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon megviselné 2éves...

Nagyon megviselné 2éves kisfiamat ha a nagymamájára bizom kb 2-4hétre?

Figyelt kérdés
Külföldre kell utaznom.nagyon anyás.Szinte velem van mindig,nem hagytam még soha többóránál több időre el.
2011. jún. 29. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen,dehogy mennyire azt nem lehet tudni előre.
2011. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sírós akkor szerintem elég necces + ha nagyon ragaszkodik hozzád, viszont ha szófogadó és megbeszéled vele szépen, hogy anyának elkell mennie egy "kis" időre akkor megfogja érteni.
2011. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha halaszthatatlan, akkor nem tudsz mit tenni. Bár valóban nehéz lesz... és nem csak a kicsinek, neked is biztosan. Ha eddig szinte csak veled volt, nehezen fogja bírni a hiányodat... A nagymamát legalább jól ismeri, apuka ott lesz vele? Hol lesznek? Nálatok vagy még a megszokott környezetből is kikerül?
2011. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Így biztosan. Az én kétévesem most ment el a szüleimmel 3000 km-re 2 hétre, de ők nagyon össze vannak szokva.
2011. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire vannak összeszokva, aludt-e már ott nélküled stb. Kisfiam is 2 éves, már 3x-ra van a mamánál. 2x betegség miatt, most meg nyaral, mert én még a héten dolgozom. 1 hetet lesz ott, de szerintem tovább is maradna:-)
2011. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha már ismeri is kellőképpen a nagymamát, és utóbbira rá mered bízni, akkor még mindig kisebb érzelmi megrázkódtatás érheti, mint ha bölcsibe kellene járnia, bár előbb-utóbb a bölcsit is megszokják a kicsik, sőt, az ilyen korúak KISEBB RÉSZE kifejezetten kedveli mások társaságát akár egész délutánra (hangsúlyozom, a kisebb százalékuk), de folyamatosan hetekre nem szerencsés nekik szülő nélkül... Erre lehet azt mondani: szükséges rossz megoldás (kényszerhelyzet, kényszermegoldás) nagyszülőnél hagyni hetekre.
2011. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Anyám jön ide addig,csak ő lesz vele,sokat szokott nálunk lenni a Mama meg elszoktak menni sétálni elég jól el vannak.

Nekem tutti nagyon rossz lesz,én biztos síni fogok. Ő is csak azt nem tudom meddig.

Ja és szerintetek ellopakodjak vagy köszönjek el tőle és mondjam meg neki hogy most nem fog látni egy darabig???vagy hogy is legyen??

2011. jún. 29. 21:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj el tőle, nem szabad ellopakodni, mert utána nem fog tőled elszakadni, mert azt fogja hinni eltűnsz megint. Egy kisgyereket nem lehet becsapni, utána mindig emlékezni fog rá, ők nem felejtenek.
2011. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nehogy lelépj szó nélkül!

Már napokkal, előtte beszélj neki az elutazásodról!

Esetleg, ha van még rá idő csináljatok egy próbahétvégét a nagyival.

Jó utat neked!

Merre mész?

2011. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Skóciában

És szerintetek nem marad maradandó lelki sérülés ez miatt benne?

Mondtam már neki hogy majd viselkedjen jól a Mamával,meg mondtam neki hogy Anya mindig visszajön,és erre mondja hogy ne,nem....

2011. jún. 29. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!