Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megviselne egy 1,5 éves...

Megviselne egy 1,5 éves babát, ha a szülei elválnának? Eddig csak a fiam miatt nem tettem meg, de már nem bírom tovább. Melyik jobb, ha elválok, vagy, ha folyamatosan veszekszem a férjemmel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!


Akkor inkább most válj. Egy másfél évest még lelkileg nem annyira érint egy válás, mint pl. egy 4-5 évest!

2010. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a 1, 5 évest nem is érinti, max annyiban, hoyg érzi rajtad a feszültséget. de úgy értem van nagyobb is. ő mennyi idős?
2010. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább váljatok el. Sokkal nagyobb törés a gyerek lelkében az állandó veszekedés, h látja, az a két ember ,akit ő annyira szeret, öli egymást.

Lépj a gyerek érdekében, ha már nem megmenthető a házasság.

2010. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobb, ha elválsz, mint ha veszekszel. Ráadásul ha sokat veszekszel, előbb-utóbb úgyis elválsz, csak minél több benned a feszültség és a frusztráció, annál csúnyábban fogod megtenni. Minél kisebb a gyerek, annál könnyebb neki, ráadásul azon is múlik, mennyire viseli meg, hogy mennyire oldjátok meg felé kulturáltan és emberhez méltóan. Ráadásul az sem mindegy, veled mi lesz, a gyereknek is kiegyensúlyozott, boldog mami kell, ha eldöntötted, jobb előbb, így még könnyen találhatsz mást. De nem lesz könnyű, készülj fel rá.
2010. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyukám szerint mindennap el lehetne válni.

Nincs megoldás, nem jöttök ki sehogy se egymással?

Mi is szoktunk veszekedni, olyanok vagyunk mint egy hangos olasz család.

Persze nagyritkán, és nem utálatból veszekszünk. Szeretjük egymást.

MIn szoktatok veszekedni?

2010. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondjuk az igaz, hogy van veszekedés és veszekedés közt is van különbség; én is szoktam a férjemmel kakaskodni, de mindig megpuszilgatjuk egymást estére, hogy tiszta dilik vagyunk, mert tulképp nagyon szeretjük egymást:) Nah, ha ez az érzés már hiányzik , vagy minden apróságon feleslegesen össze tudtok veszni, akkor van baj!
2010. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a gyerek miatt nem szabad együtt maradni.Tapasztalatbol mondom.Az én szüleim 3 éves korom óta már csak azért voltak együtt,mert én voltam.Igy utolag,felnőttként azt mondom sokkal jobb lett volna ha akkor elválnak.Lehet boldogabb gyerekkorom lett volna.Ha már végképp nem tudjátok megmenteni vagy nem is akarjátok,akkor inkább váljatok el.
2010. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem viseli meg. Én már egy éve külön vagyok a páromtól, a Fiam most lesz 1,5 éves.
2010. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!