Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon megviselné 2éves...

Nagyon megviselné 2éves kisfiamat ha a nagymamájára bizom kb 2-4hétre?

Figyelt kérdés
Külföldre kell utaznom.nagyon anyás.Szinte velem van mindig,nem hagytam még soha többóránál több időre el.
2011. jún. 29. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Áh ezt nem lehet maradandó lelki sérülésnek nevezni. Amikor elválnak a szülők, azt is valahogy túl kell egy gyereknek vészelni mégis ugyanolyan ember lesz mint a másik. Nem lehet egy ember egész életére lelki problémáktól mentes. :)
2011. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp köszönj el tőle, még ha nagy sírás lesz is a vége, hiszen így is úgy is sirni fog, mégis talán nem érzi magát annyira becsapva. Talán még azt tudom javasolni, hogy a nagymama ha tud már akkor költözzön oda hozzátok, mikor te még otthon vagy, vagyis legalább 2-3 napot töltsetek el együtt, így hozzászokik, hogy ott lakik vele a mama. Gondolom sűrűn fogsz hozzá hazatelefonálni, már most játszátok sokat, hogy telefonon beszélgettek és mindig próbáld ugyan azokat a mondatokat mondani, esetleg mesét olvasni így, és akkor majd ha tényleg telefonon beszéltek ismerős lesz neki és tudni fogja, hogy tényleg te vagy az! Hát nem irigyellek, én biztos nem bírnék ki egy utazás miatt egy hónapot távol a gyerekemtől, de ha muszáj!!!!
2011. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

3 napra mentem el a 3 éves fiam mellől, és őt megviselte. Egy napig nem szólt hozzám, és csak a mamával akart lenni, amikor visszajöttem.

A szomszéd csajszi szintén 3 éves mellől ment el egy hétre, mikor visszajött, minden úgy ment tovább, mint azelőtt, a kicsi mintha észre sem vette volna.

Ha muszáj elmenned nélküle, és semmiképp nem tudod magaddal vinni, akkor szerintem mindenképpen tegyél egy próbát jóval indulás előtt. Bízd a mamára egy nap és egy éjszakára. Pár nap elteltével pedig mondjuk kettőre. Így megtanulja, hogy vissza fogsz jönni biztosan.

2011. jún. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem neked lesz nehezebb!!! biztos hiányozni fogsz neki, de ha jol ismerik egymást a mamával, biztosan jol el is lesznek, a gyerekek nagyon tudnak alkalmazkodni szerintem, és a mama, az ujdonság, hogy más dolgokat fognak csinálni mint veled, el tudja terelni a kicsi figyelmét szerintem...
2011. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
majd hozzá szokik, nem leszel vele mindig napi 24órába non stop
2011. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!