Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sokadik dauer után is...

A sokadik dauer után is lehetnek még egyenes tincseim? Részletesebben:

Figyelt kérdés

Most voltam először daueroltatni, de mivel elég sok hajam van, szeritnem a fodrász sajnálta rám az átlagnál több dauer vizet, így maradt egy-két egyenes tincsem... egyébként a többi részen tökéletesen olyan lett amilyet szerettem volna. Ha a következő daueroltatásnál pl pont olyan tincsekre jut kevesebb dauer víz amik most jól siekrültek, akkor elvileg az hullámos marad az előző daueroltatás miatt? Remélem érthetően írtam le, kicsit talán hülye kérdés :S :)

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2011. febr. 15. 16:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Én is dauerolom a hajamat és mostanában voltam fodrásznál ujra begondoriteni és olyan lett mint eleinte volt a hajam,talán még gondorebb.
2011. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A helyedben visszamennék a fodrászhoz és megmutatnám a hajam. Az egyenes tincseket dauerolja be még egyszer, és legközelebb pedig figyeljen arra, hogy rendesen csavarja fel a hajadat és elegendő dauervizet tegyen rá.
2011. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én is tiszta ideg vagyok miatta, most minden hajmosás után hullámosítani kell azt a három-négy tincset..
2011. febr. 19. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!