Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki melyik márkát, termékcsalád...

Ki melyik márkát, termékcsaládot ajánlja? (Részletesebben lennt)

Figyelt kérdés

Hamarosan szeretnék egy nagy vásárlást csinálni,mindent beszerezni,ami kellhet:hajápoláshoz,arc- és testápoláshoz krémek,tusfürdők.

Melyik márkát ajánljátok hajápoláshoz:Dove,Garnier,Schwarzkopf,Loreal?Nagyjából ezek közül gondolkozok.

Testápoláshoz,arcápoláshoz szintén Dove,Garnier,Loreal, valamint Neutrogena,Nivea esetleg.

Hajam,bőröm száraz típusú,nagyon érzékeny.Nektek mi vált be legjobban ezek közül?Összetételüket tekintve melyik természetesebb?Írjatok minél többen!:)


2011. ápr. 1. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
hajápoláshoz schwarzkopf,tusfürdő dove,testápolás nivea vagy neutrogena..szerintem:D
2011. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg semmi ilyet ne vegyél...tele van kőolajjal a testápoló, meg habképzővel a tüsfürdő.

A dm-nek van egy sajátmárkás terméke, az alverde. Próbáld ki, még olcsóbb is mint ezek amiket felsoroltál, de sokkal jobb. Mióta ezeket használom, nem száraz és nem érzékeny a bőröm. Nagyon jó termékeik vannak!!!:):)

2011. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik sem természetes ezek közül, amiket leírtál. Sajnos mind szintetikus:( Ha érdekelnek ezek a természetes kozmetikumok akkor ajánlok neked egy oldalt: antalvali.com

nagyon sok érdekes cikk van. Miután én elolvastam, mentem a fürdőszobába és dobtam ki mindent. Itthon én vagyok a csodabogár, mert nem a márka szerint vásárolok , hanem az összetevőket nézem. Néha hülyének is néznek a dm-ben az eladók...h mit bogarászom a testápolós flakonokat:D Dehát ez van, én tudatosan élek, nem hagyom, hogy elvarázsoljanak a reklámok. Az alverdében csak természetes anyagok vannak! Egy próbát megér. :)

2011. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!