Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon izzadok! Ez a kamaszkor...

Nagyon izzadok! Ez a kamaszkor átka? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

A világon létező összes dezodort, sőt gyógyszertári termékeket is kipróbáltam már.

Ha csak ülök, akkor is folyik rólam a víz, de általában iskolába menet izzadok meg. (Az út 10-15 perc és biciklivel járok be.)

Már nagyon szégyellem magam, nem merem levetni a kardigánomat, ha meg leveszem és ujjatlanban ülök, akkor rám szólnak, hogy öltözzek fel normálisan.

Az osztálytársaim nem izzadnak, egyedül én vagyok ilyen

Mit csináljak, mert ez így nem mehet tovább!

Meddig fog ez még tartani?

üdv, 12/lány


2009. febr. 2. 17:50
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Nekem is ez volt nagyon sokáig. Egész nap inkább pulcsiban vagy kabátban voltam. Azután anyukám elment a gyógyszerészhez és a Solutio Antisudorica-t ajánlotta és mellé a Vishy hónalj deót a golyósat. Nekem bevált és hatalmas önbizalmat adott. Arra vigyázz hogy frissen borotvált hónaljra ne kend mert kipirosodik és erőse viszketni fog! De a Vishit már nem használom hanem anyumnak a Lady Speed Stick-jét. Nekem ez bevált! Ajánlom neked is! ;)
2009. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
62%
Szia! Nekem is ugyanez volt a gondom, de szerencsére mára már teljesen megszűnt! Gyógyszertárban kapható: Solutio Antisudorica, 400ft körül van, és sokáig elég. Fürdés után (lehetőleg este, lefekvés előtt) tegyél egy kis mennyiséget vizes vattára, s kend be vele a szárazra törölt hónaljadat. Lehet, hogy az elején viszketni fog egy picit, ezért fontos, hogy csak keveset használj belőle, s csak napi egyszer alkalmazd! Pár hét alatt megszűnhet az izzadás. Sok sikert!
2009. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
19:00-ás: nem neked írtam, hanem aki asszem előtted vagy utánad volt, és linket küldött. neked köszönöm a választ, bocsi, hogy nem írtam oda h kinek szól!
2009. febr. 3. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!