Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a kamaszkor miatt van?

Ez a kamaszkor miatt van?

Figyelt kérdés

kb.: 2 hónapja elég furán érzem magam!

pl.:egész nap álmos vagyok, hangulatingadozásom van,nem tudok koncentrálni,sokszor nem tudom mit miért csinálok,stb.

Doki szerinte a régi visszatérő lelki sérelmek ( sok ilyenem volt), hormonok, és ilyesmik.Sokkal ingerlékenyebb vagyok mint általában. Lehet hogy lassan megjön?

Előre is köszi: 12/L


2011. aug. 12. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószinüleg tényleg a kamaszkor kezdete. De ezért még nem kell teljesen lehetetlenné válni (nem azt mindtam, hogy ilyen vagy, csak hogy ha nem figyelsz, akkor lehetsz). Próbáld magad amennyire tudod fegyelmezni, sportolj sokat és mielött valakinek visszaszólsz, vegyél elöször egy nagy levegöt és gondolj bele, hogy TENYLEG kiakarod-e mindani, ami éppen az eszedbe jutott és ezzel megbántani olyanokat, akiket azért mégiscsak szeretsz.

Visszafogni magad könnyebb, mint a megsértett embereket kiengesztelni.

Minden jót!

2011. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ez megnyugtatott. :)))
2011. aug. 12. 19:59
 3/8 tetris ***** válasza:
A kamaszkorban a hormonok eléggé megkergülnek, és ezek igen, kiválthatnak ilyen tüneteket. Nem kell aggódnod ezek miatt, teljesen természetes.
2011. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták. Én is átestem ezen, és talán még benne is vagyok :D

A front miatt is lehet, pihenj sokat, legyél szabadlevegőn, igyál teát, ha akarsz, meditálj... :D

2011. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi :)) Már kicsit kezdtem aggódni miatta.

Ez kb.: mennyi ideig fog tartani?

És az hogy nem tudok koncentrálni, kihathat a sulira is? :S

2011. aug. 13. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia :-) most jön az az időszak, amikor minden felborul a szervezetbenáltalában, de az majd elmúlik. elhiheted :-)amúgy én akkor vagyok ilyen, amikor épp készül megjönni a havi, úgyhogy szerintem már közeledsz ahhoz. de ha mégsem úgy van, akkor ez csak a fejlődés miatt van, úgyhogy ne aggódj! :)
2011. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, és elfelejtettem: ne hagyd, hogy mindig az érzéseid irányitsanak, az elsőnek igaza van, próbálj egy kis önkontrolt tanulni. az majd jól jön a későbbiekben.
2011. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyonkösziiii <3
2011. aug. 17. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!