Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez velem, és mit...

Miért van ez velem, és mit csináljak, hogy ne legyen? Ez is a kamaszkor miatt van?

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindent be tudok beszélni magamnak,de nagyon durván!Például ma boldognak kéne lennem,de kitaláltam valamit,ami miatt szomorú vagyok.Valami miatt,amit most hosszú lenne leírni,néha azt "játszom" hogy egy 18 éves lány vagyok,van egy férjem,és hogy ő arra gyanakszik,hogy van még valakim,és emiatt vagyok rossz hangulatban.Ez végülis egy játék,amit a barátaimmal kezdtem,de nem tudtam elszakadni tőle,amikor már nem a játék miatt ment.Egyszer voltam pchiológusnál,de az azt mondta nem vett észre rajtam semmi különöset,bár ott nem ezért voltam,és nem is mondtam el mindent,sőt,még abból sem a teljes igazságot.
2010. máj. 14. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

ajaj.. a pszhiologus csak akkor tud segíteni ha igazat és mindent elmondasz!!!!!!!!!!ezért nem vett észre semmit.

irány újra a pszhiológus!

2010. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ahhoz az emberhez többet nem megyek vissza,és erről tényleg semmi szó nem volt nála!Egész másról beszéltünk,és folyton arra terelte a témát,hogy helyes kis arcom van,milyen szép a hajam,gyönyörű kislány vagyok...Ezek után nem merek visszamenni...
2010. máj. 14. 21:38
 3/3 anonim válasza:
Egy osztálytársam huga állandóan azt mondogatja hogy fáj a hasa, meg fáj a feje meg egyéb dolgai és egy idő után tényleg megfájdul neki. Azt nem tudom hogy miért csinálja. Ő is kamaszodik. Azt meg hogy boldognak kéne lenned, nem te meséled be, hanem az egész világ azt sugallja hogy boldognak kell lenned és mivel ez nem megy olyan könnyen, a legtöbb embernek van valamilyen rossz érzése, mert nem olyan tökéletes az élete mint amilyennek vázolják.
2010. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!