Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon izzadok! Ez a kamaszkor...

Nagyon izzadok! Ez a kamaszkor átka? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

A világon létező összes dezodort, sőt gyógyszertári termékeket is kipróbáltam már.

Ha csak ülök, akkor is folyik rólam a víz, de általában iskolába menet izzadok meg. (Az út 10-15 perc és biciklivel járok be.)

Már nagyon szégyellem magam, nem merem levetni a kardigánomat, ha meg leveszem és ujjatlanban ülök, akkor rám szólnak, hogy öltözzek fel normálisan.

Az osztálytársaim nem izzadnak, egyedül én vagyok ilyen

Mit csináljak, mert ez így nem mehet tovább!

Meddig fog ez még tartani?

üdv, 12/lány


2009. febr. 2. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
menj el bőrgyógyászhoz, ő talán többet tud mondani.
2009. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
nálam is ez a helyzet.Kamaszkor átka
2009. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

én is ilyen vagyok...

szerintem is kamaszkori dolog, legalábbis nagyon remélem...:D

2009. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..

Próbáld ki ezt a szert, gyógyszertárban kapható, és csodákra képes! :)

2009. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2009. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hmmm...keresőt én is tudok használni, linket köszönöm, nem kérek! ezeket a válaszokat olvastam már!
2009. febr. 2. 18:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És ki is próbáltad az antisudoricát? Gondolom nem, mert akkor nem kérdeznél ilyet! Azt kell lehurrogni, aki segíteni akar? Azért másoltam be, hogy ne kelljen külön leírni, ami tényleg hatásos, de látom kár volt... Jobban örültél volna, ha azt írom, hogy ez a kamaszkor átka és nincs rá gyógymód?
2009. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Én is pont így vagyok ezzel, csak én gyalog járok...mindig pulcsiban vagyok. Én már 17 éves vagyok, és évek óta így van. Remélem lassan kinövöm...
2009. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
solutio antisudorica a naturlandos oldat neve, amitől eltűnik az izzadás. azaz nálam bevált ;)
2009. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is az antisudoricát tartom a lehető legjobb megoldásnak, de mivel linkként másoltam be, nem kért belőle a kedves kérdező. Hát ennyit arról, ha vki segíteni akar...
2009. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!