Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fogamzásgátló szedésétől...

A fogamzásgátló szedésétől kezdve mennyi idő után kezdett el javulni a pattanásos bőrötök?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, most voltam vérvételen és ez az utolsó megoldás. Lebeszélni már nem tudtok, tapasztalatokat szeretnék. előre is nagyon köszönöm.
2010. nov. 22. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem fokozatosan egyre kevesebb lett, de úgy emlékszem kb 2 hónap telt el mire teljesen eltűntek. Azóta nagyon ritkán fordul elő egy-egy. :)
2010. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem mulasztotta el!Csak azoknak múlik el tőle, akik hormonproblémák miatt pattanásosak!
2010. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi sem változott, és van akinek még ront is. Remélem hormonvizsgálat miatt gondolod, hogy ez az utolsó lehetőség... Bár akkor gondolom a Roacuttan és Sotret is megvolt... na ha az nem segített, akkor csodát ne várj. :S
2010. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Roaccutant nem csinálhattam végig, másik megvolt. Igen, hormonális probléma miatt szenvedek miatta, sajnos.. Ráadásul ez a szőrösödés.. Egyszerűen gusztustalan.
2010. nov. 22. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
milyen szőrösödés? (ha szabad tudnom) mert nekem is nagyon ki van pattanásosodva az arcom + szőrösödés és kivi vagyok h neked hol van vagy h mire érted mert akkor lehet h nekem is attól van és mennék dokihoz 14/L
2010. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hugomnak esküszöm szinte egyik napról a másikra lett gyönyörü az arca a foggátlótól...vagy csak én vettem észre igy?:D nem tudom..de elég hamar....

22L

2010. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem a hasamon, a combomon ráadásul már a fenekemen is kezd.. :S A bajszom, szemöldököm 2 nap alatt visszanő, a fanszőrzetem nem győzöm gyantáztatni.. brrr
2010. nov. 28. 11:01
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 28. 11:01
 9/10 anonim ***** válasza:

válts gyógyszert...ha nem vált be...sajna nem lehet ezt előre tudni...

22L

2010. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia 21:43-as vok nekem még az arcomon és a hátamon is van meg mindenhol mit tegyek?
2010. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!