Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat vágatnátok fiú...

Milyen hajat vágatnátok fiú gyereknek augusztus-szeptember időszakára, amikor még meleg is, meg szünet is van, de már kezdődik a suli is?

Figyelt kérdés

Nyárra nyilván bármi lehet, de suliba nem árt, ha azért elegáns a megjelenése, jól néz ki. Nyilván akkor, ha ők nem szeretnének kimondottan semmit.


Mit gondoltok?


12 és 15 évesek. Az idősebbet nyilván jobban érdekli már a külsője. De gondoltam arra is, hogy aranyos lenne, ha esetleg ugyanolyat kérne mindkettőjük.



aug. 28. 11:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérded őket, hogy mit szeretnének? Én már 12 évesen utáltam, amikor a család elődöntőtte milyen hajam legyen, mert "kicsi" vagyok hozzá. 15 évesen is ők döntőtték el, hogy fufrum legyen és utáltam, és mivel gyorsan zsírosodó hajam van így hajmosás után más nap, már szörnyen ált a fufrum. 18 évesen olyan hajat csináltattam amit én akartam. Nem bántam meg, a családnak is tetszett, de attól még az hallgatom, hogy a fufru az jól állna 😮‍💨🫠

Egy lázadó korú tinédzsernél már ne a szülő döntsön hanem ők, hogy önállósodjanak. Így szépen megtanulnak felelősséget vállalni.

aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#11.

De nem tudnak dönteni.

aug. 28. 17:27
 13/19 anonim ***** válasza:
9es vagyok nem mindehol egyforma 1cm
aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk a srácok nyáron mindig tar kopaszra vannak nyírva, a nagyobbiknak idén le is borotváltuk a fejét simára, nagyon élvezte. Az utolsó két-három hétben hagyjuk nőni, évnyitó előtt fodrász kicsit formára igazítja, és ennyi. Nekünk ez nagyon bevált.
aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#14.

Azért a borotválás túlzás... Nem is hiszem el, hogy a gyerek hagyná. Még a végén azt hinnék, hogy beteg szerencsétlen.

aug. 28. 19:48
 16/19 anonim ***** válasza:

#5 az én fiamnak ilyen van, 10 éves.

Ő szeretett volna ilyet, eddig hosszabb volt neki fent és ugyanígy nyírva oldalt.

aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

12 éves nagyfiúk bizony már nagyban pörgetik a Tiktok-ot, és egyedül járnak fodrászhoz is, ahogy iskolába is.

Csak a telón megmutatják a kinézett hajat, és megkérdezik a fodrászt, hogy meg tudná-e csinálni pl. ezt:

[link]

aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
nem kicsik már, el tudják mondani hogy szeretik
aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nos kérdező lett valami azóta?
aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!