Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most lenyírnám az összes...

Ha most lenyírnám az összes hajam 0-ás géppel, akkor szeptemberig mennyit nőne kb?

Figyelt kérdés
4 és fél hónap alatt elérne a szemöldökömig?
2022. ápr. 14. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kétlem. Bár ez emberenként változó, de szerintem és durván 3 nap/1 mm-t lehet venni átlagnak. Amúgy miért ne tolnád le? Nő az majd magától, ahogy tud :D
2022. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mert a fodrászom elrontotta és nem egyenlően nő felül. Az egyik oldalon majdnem kétszer olyan hosszú, mint a másikon, csak ez nem látszik mert oldalra szoktam fésülni.

Amúgy viszonylag gyorsan nő a hajam, januárban volt felül utoljára vágva (ha jól emlészem 12mm-re), azóta eltelt 3 és fél hónap, és most már csak pár mm-re van a szemöldökömtől.

2022. ápr. 14. 14:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, értem. De nem a letolást vitattam, csak nem értettem, hogy mi a gond.
2022. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na és hogy döntöttél?
2022. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még nem nyúltam hozzá, de még mindig erősen gondolkodom azon hogy lenyírjam.
2022. ápr. 16. 12:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Letolod, aztán egyforma lesz :D Jó, nem minden szál lesz mm ugyanolyan hosszú, mikor megnő...
2022. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na, végül lenyírtam az egészet 0-ással. Kicsit fura meg nem néz ki valami előnyösen, de minél tovább vártam volna annál rövidebbre nő meg nyár végéig. Az előző hajam meg el volt rontva amúgy is.
2022. ápr. 16. 20:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó döntés. Meg hát persze, hogy szokatlan, ha előtte hosszú volt. Az egyen gépnullást amúgy is elég nehéz elrontani.
2022. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eltelt egy hét, azóta ahhoz képest egész sokat nőtt. Szerintem nyár végére simán vissza fog nőni akkorára, mint előtte.
2022. ápr. 23. 10:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezen eleve kér volt tanakodni. Le vele, azt majd megnő :D Amúgy meg addig többször is levághatod, simán visszanő.
2022. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!