Otthoni Hajfestes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Otthon szeretném a szőke hajamat visszafesteni barnára, vagy legalább valami ahhoz hasonlóra.

Az eredeti hajszínem közepes barna, nem túl sötét.

Hogyan lassak neki? Egyáltalán van értelme?

Sajnos most nincs 20-30.000forintom fodrászra, de ez a szőke tönkre tette a hajam hiába a sok professzionális termék. (kB 2 éve vagyok szőke)

Szóval milyen szint kenjek rá hogy barna legyek újra? Akár nagyon világos barna, csak barna legyen, vagy vöröses barna. Igazából már mindegy tényleg csak a szőke tűnjön el 🙈

Segitenetek légyszíves hogyan lassak neki?

Köszönöm szépen előre is! 😊


2023. jún. 11. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

(Úristen, ennyibe kerül egy hajfestés??)


Hát nem tudom, megéri-e, mert elsőre nem fog menni. A szőkített haj nagyon sokáig fog kopni. És az is lehet, hogy elrontod.


Tehát leszívták a hajad, aztán festették. Kb. milyen színű most? Gwen Stefani? Blake Lively?

2023. jún. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdemes fodrászhoz menni, mert ha magadnak próbálkozol, bezöldülhet. Azt helyrehozni nem 20-30,hanem a duplája.
2023. jún. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Angelnika123 válasza:
30%

Szerintem.Sötét,illetve,középszőkével fesd,az nem lesz fekete,fodràszkellékesbe vedd meg

6-os oxit kérj hozzà. Vannak minden mentes festékek de az hamar kikopik. Szerintem kérj tanàcsot a fodràsz kellékesben hogy mit ajànlanak,biztos sikerrel jàrsz.

Drogériás festékek közül a loreal excellence abban van sampon balzsam is és nem nem szárít az a festék És szép színt ad van syoss oleo intense de nekem az kicsit szárított.

2023. jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, ki lett szokitve a barna hajam, hamvas szőke vagyok.

És igen, ilyen rohadt drága egy Hajfestes 😅egy tofestes 10 körül van.

Ezért is kérdeztem hogy mit mert nem akarnék zöld lenni, sem leegetni.

2023. jún. 12. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Én régóta festem a hajam, többször csináltam magamnak, mint fodrász.


Én a relatíve sötétbarna alapú balayage szokitett hajamat festettem vissza egyszínűre.

Fodrászkellekesben vettem festéket. Márka mindegy csak natúr vagy hamvas legyen(pl 6.0 a natúr és a 6.1 a hamvas tónusa ugyanannak a szinmelysegnek.


A technika meg attól függ, hogy egyszínű szőke vagy vagy ilyen balayage szerű. A tőhöz közel könnyen lehet foltos az eredmény.

De mindenképpen sok csipesz kell, hogy vékony szekciokra tudd választani a hajad és minél egyenletesebb legyen a vegeredmeny.


Aztán ha foltos lesz, akkor majd egy következő alkalommal jobb lesz.

2023. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a szőkített alapra hamvas barnat tesz, pont abból lesz a libaf.s zöld....
2023. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szőkítve, csak szőkére festve, de ha most sötétíteni akarnám, megvenném ugyanezt max. 2-vel sötétebben. Most 9-est használok, vennék 7-est. És néznék hozzá tonert, ami most is van, csak arra a hajra, amit akarok.
2023. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt libafos zöld a hajam. Inkabb a vorosodes a fő gondom.


Amikor fodrász festette, ő is hamvas árnyalatot használt.

2023. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!