Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni hajfestés egyszerűen?

Otthoni hajfestés egyszerűen?

Figyelt kérdés

Zsinórban a harmadik fodrászom hagyja ott a szakmát és/vagy az országot is, szóval megint itt maradtam fodrász nélkül. A hajammal semmit nem kell csinálni, magamnak vágtam régen, meg tudom csinálni, nagy sörényem van, göndör és ""igénytelen"" olyan szempontból, hogy nem kell hozzá semmilyen fazon vagy ilyenek. Viszont elkezdtem őszülni, és ezért szoktam festetni.


Olyan egyszerű hajfestéket keresek, aminek a kezelése nme ennyire macerás, hogy aprólékosan körbe kell kenegetni az összes hajtövet. Vannak ilyen terméket?


Tudom, hogy hülyeségnek tűnhet, de ilyen samponszerű színező, amit csak rákensz, habzik, rajtahagyod, lemosod és színes, ilyenek vannak a piacon?


Bármilyen egyszerű, otthon elvégezhető megoldás érdekes :))))


Ti mit használtok otthon?



2021. dec. 15. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha tetszenek a vöröses árnyalatok (akár sötétbarna, vörös fénnyel), a henna jó lehet akár, azt egy masszaként a hajadra tudod kenni gyakorlatilag, elrontani sem nagyon lehet :D
2021. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na, ez felcsigázott :DD igen, sötétbarna vagyok, voltam régen vörös is, ez jó megoldás lehet, utána nézek. Van esetleg olyan oldal, ahol szerinted jól össze van szedve, hogyan kell ezt csinálni?
2021. dec. 15. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Facebook-on a "Természetes hajfestés tanácsadás (henna, indigó)" csoportban minden kérdésedre választ fogsz kapni, vannak külön infók is kezdőknek, illetve rendelhetsz is onnan ha megtetszik 😁
2021. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. dec. 15. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

A henna az pont nem jó göndör hajra, nehéz felkenni, és egyáltalán nem habzik. Macerás, be kell dunsztolni, aztán meg folyik le a füled mögül, nem győzöd törölgetni stb. Tudom mert én is azzal festettem egy ideig. A schwarkopfnak van olyan hajfestéke ami olyan mint egy hajhab. Ezt könnyű elkenni, olyan mint egy sampon.

[link]

2021. dec. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!