Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennek nekiállhatok otthon ?...

Ennek nekiállhatok otthon ? Hogyan csináljam ? Több lennt !

Figyelt kérdés

Kis változásra lenne szükségem így gondoltam a hajszínemen lehetne egy keveset változtatni.

Ombre hajat szeretnék, nem olyan drasztikusat.

Most középbarna a hajszínem az utolsó 10 centit szeretném csupán pár árnyalattal világosítani az összhatás kedvéért. Világosbarnára.

Festettem már hajat otthon többször is, sosem volt gondom belőle .A kérdés az, hogy mivel vigyem fel a festéket hogy ne egy csíknál választodjon el hanem szép átmenet legyen . Van itthon egy világosszőke hajfesték amire kis világosító hatás van ráírva , esetleg ezzel megpróbáljam vagy mindenképp szőkítőt kell hozzá vennem ?

A doboz középbarnából ígér világosbarnát kb .

Szerintetek ? Köszönöm segítséget előre és szép estét nektek !



2021. dec. 14. 23:43
 1/5 A kérdező kommentje:
A syoss Classic- Los Angeles szőkéről (10-5) lenne szó .
2021. dec. 14. 23:44
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe egyedul nem erdemes belevagni,inkabb keress egy megbizhato fodraszt,aki nem teszi tonkre a hajad, hidd el, megeri a penzt, utana honapokig elvezheted.
2021. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb, ha most költenél egy kis pénzt fodrászra. Egy ombrét hónapokig nem kell újrafesteni, így mondhatni egyszeri kiadásnak.
2021. dec. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Hát nézd. Én már csináltam magamnak is átmenetes hajat és fodrász is.


Nemrég ki írtam egy kérdést, mert nem tetszett amit a fodrász csinált. És elvileg nem egy kontár csinalta(ez a legbosszantobb).


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..


Én YouTubeon néztem sok videót, ki hogy csinálja. Utana neztem az anyagoknak, nagyjából besaccoltam, hogy mit lehet kihozni belőle és megcsinaltam.


A szokitoport ilyen tangle teezer szerű fésűbe pacsmagoltam és fésülő mozdulatokkal oszlattam el.

20 perc múlva lemostam és utana jött a szín.


Szóval ha magadnak akarod megcsinalni, akkor jarj utána alaposan. Nézz videókat stb.

2021. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, szegeny, veled jol elbant a fodrasz :(
2021. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!