Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni hajfestés után elég...

Otthoni hajfestés után elég foltos lett a hajam.Mit tehetnék érte itthon?

Figyelt kérdés

Világosabb barna, inkább szőkés (festett)volt és 1 árnyalattal sötétebbet kentünk fe.Sötétszőke a címkéje,de egyébként egy sima barna.Egy jó másfél éve van már festve a hajam,kb ez 4. szín, még sosem jártam így. Mit lehetne kezdeni vele? Fodrászt nem engedhetek meg magamnak jelenleg.

Vhogy huzzam ki néhány hétig és utána ha ujra festjük akkor jó lesz?Nem lesz ismét foltos?

Vagy inkább hajfestékeltávolítóval próbálkozzak? Attól egyszínű lesz nagyjából?

Légyszi segítsetek, eléggé kétségbe vagyok most esve a látványtól. Az tuti Garniert soha többet nem veszek.


2023. jan. 20. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Inkább ne kísérletezz otthon, annak általában nincs jó vége. Valahogy el kéne jutnod egy fodrászhoz.
2023. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a festék hibája. Azért foltos, mert nem lett egyenletes felkenve. Túl nagy tincseket választottál, vagy túl kevés festéket használtál. A sötétszőke elnevezés valóban barna hétköznapi szemmel. Érdemes megnézni a színskálát, hogy mi mit jelent.
2023. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és természetes színt válasz .00, mert szőkére festve más esetben zöld lehet a végeredmény.
2023. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyat választottam,8.0.volt eddig,most 7.0. Ugyanazzal a technikaval festette barátnőm ahogy eddig.Ezért nem értem mi lehetett a baj.
2023. jan. 20. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha más márka, mint amit eddig használtál, akkor lehet, hogy kevesebb mennyiség volt.
2023. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fesd be újra egyenletesen.
2023. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!