Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A roma lányoknak mitől olyan...

A roma lányoknak mitől olyan szép a haja és testszőre? Hogy lehetne nekem is olyan?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 12:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%
Eszetekbe se jusson,h naluk a mama foz igaz eteleket es a hajuknak van mibol felepulni,nemugy,mint az egyedul elo kekszen chipsen/tapanyagstegeny rendelt kajan ellevo egesz nap ehezo dolgozo szinglikbek…
2023. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom hol láttok ti szép hajú romákat, mert én eddig csak olyanokat láttam akiknek sprőd, száraz, töredezett haja van.
2023. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez egy tévhit, nem mindnek szép.Ismerek több olyan cigány lányt/asszonyt, akiknek vagy hosszúra nem nő meg, vagy ha igen, akkor meg vékony szálú a haja.

Menjetek ki az utcára és nézzétek meg a cigány lányokat, a legtöbbnek nem kell a hajára irigykedni.Nem cigányok közt én azonos arányban látok hosszú, dús/vastaabb szálú, egészséges hajút.

2023. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Metionin ***** válasza:
100%
12. Felénk van néhány normálisabb család, nekik hagyományosan nagyon hosszú hajuk van, az övék tényleg szép, ápolják, vigyáznak rá. Az igénytelen putrisoké az tényleg tönkre van menve, főleg azért, mert ugye eredetileg sötét de szőkítik, festik és ez meglátszik rajta.
2023. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
Én full fehér szláv típus vagyok, a szőr rajtam pihe és szőke de a hajam fel év alatt megnő a fenekemig és erős dús… nem csak romake ez
2023. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 jpeter1 ***** válasza:
100%
A párom indiai származású. Neki is valószínű a genetika miatt nagyon vastag,dús,szép haja van. Bokáig ér. Sokat foglalkozik vele,balzsamokkal,olajokkal ápolja. A lányom is örökölte. Az övé is térd alá ér.
2023. máj. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
huh az mondjuk kemény utilsó
2023. máj. 27. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!