Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A roma lányoknak mitől olyan...

A roma lányoknak mitől olyan szép a haja és testszőre? Hogy lehetne nekem is olyan?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 12:11
1 2
 1/17 Metionin ***** válasza:
94%
Genetika. Sokuknak alapból sok, vastag és hosszúra megnőni képes haja van, ha nem basszák el pl. szőkítéssel, akkor még idős korukban is tök szép.
2023. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Genetika, illetve az, hogy a hajfestés, rövid haj kultúrális tabu náluk, szóval nem vágják, nem dauerolják, nem vasalják.
2023. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Genetika.
2023. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is szebb a fekete testszőrnèl meg hajnál :D
2023. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 NTBS ***** válasza:
64%
Ők csak fiatal korban szépek.
2023. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Tök holtfehér bőrű, szeplős vörös csaj vagyok, szóval nyomokban sem tartalmazok roma géneket mégis vadidegenek akarják tapperolni "úristen de gyönyörű hajad van" felkiáltással a fenékig erő schwarkopf reklámban is helytálló fürtjeimet. Pedig amúgy festem, ami ugye roncsolja csak emellett odafigyelek az ápolására. Pl ha már festem ahhoz mérten választok termékeket plusz ha mondjuk épp korpásodik, száraz vagy akármi baja van akkor ahhoz és egyik héten egyik termékkel mosok hajat másik héten másikkal és válogatom. Vasalni nem szoktam, néha göndöríteni (alapvetően enyhén hullámos) de azt is igyekszem hő nélkül. Éjszakára befonom, hogy ne gubancolódjon emellett megfelelő, természetes fésűt használok (minden hajtipus, hossz más fogazatot kíván) Nem használok lakkot, hajformázókat maximum nagyon nagyon ritkán. De pl imádom a különféle hajolajokat is. Plusz genetika (nem csak roma nőknek lehet hosszú, dús, fényes haja)
2023. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Metionin ***** válasza:
100%
6. Senki nem mondta, hogy a nem roma csajoknak nem lehet szép haja. Nekem is hosszú, dús, szép stb. pedig szintén festem. De most a roma lányokról volt szó, hogy ők direkt csinálnak-e vele valamit. Ez most olyan, hogy pl. az indiai nőknek is átlagon felüli szép haja van de nyilván lehet egy nem indiainak is ha épp olyat sikerül örökölnie. Csak vannak népcsoportok, ahol gyakoribb a vastagabb szálú, dús haj.
2023. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Èrdekes, még nem tünt fel a 40 èvem alatt, hogy szèp lenne a hajuk, vagy a szőrük.
2023. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Genetika miatt.
2023. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára genetika,ahogyan írták is. A hajuk alapból szép,a szőrzet téma elég megosztó manapság.Én láttam egy lányt teljes szőrzettel,de tényleg szép volt az is,nem volt taszító egyáltalán.L.
2023. máj. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!