Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az amerikai lányoknak mitől...

Az amerikai lányoknak mitől olyan szép a hajuk?

Figyelt kérdés
Akikkel eddig találkoztam, mindegyiknek olyan fényes volt és hosszú haja volt

2020. máj. 13. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert eddig csak szép hajú amerikai lányokkal találkoztál. A valóságban természetesen ott is rengeteg az igénytelen, mosdatlan, ízlésficamos, stb.
2020. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Az egyesnek igaza van.


Plusz még valami: ott tudnak úgy árulni hajszérumokat, hogy nem írnak a hátára hozzávalókat. Egyszerűen azt nyomtatják fel, hogy titkos recept. Így pedig simán lehet olyan termékeket találni, amik ideig-óráig széppé teszi a hajat, de hosszú távon javíthatatlan károkat okoz.

2020. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a populációnak csak egy részét látod. Azok, akik megengedhetik maguknak az európai utazgatást, azoknak drága samponra meg fullos fodrászra is telik. Akit meg tv-ben, youtube-on stb látsz, annak a szép haj kb munkaeszköz, szóval nyilván költ rá, foglalkozik vele.
2020. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én voltam Los Angelesben és elég normál hajuk volt az embereknek, az egyetemen is voltak amerikai lányok és nem láttam semmi különöset. Szóval szerintem csak kifogtad őket :D
2020. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben póthajról van szó.
2020. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindenki párokat vagy póthajat visel azért.
2020. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amerika ebben az esetben ugyan az mint más ország. Mindehol vannak igényesek és kevésbé azok is
2020. máj. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!