Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászok miért nem azt...

A fodrászok miért nem azt csinálják, amit kérek tőlük?

Figyelt kérdés
Eddig egyetlen fodrásznak sikerült azt csinálni a hajammal, amit kértem. Nem várok sokat és nincs macerás hajam. Egy sima természetes barna, vékonyszálú bob jelenleg. Tegnap voltam egy állítólagos mesterfodrásznál, elmondtam neki, hogy mit szeretnék, és richtig az ellenkezőét csinálta! Annyira bosszant, mert már a múltkor is elcseszte, de gondoltam neki is lehet rossz napja, kap még egy esélyt. A kérdést azért írtam ki, mert minden fodrásszal így jártam eddig, egyet leszámítva, de ő elment gyesre és vissza se ment dolgozni! Az én elvárásaim lehetnek túl magasak, vagy nektek is ez a benyomásotok? De akkor ennek mi az oka? Fodrászok válaszait is szívesen fogadom, illetve soproni fodrász javaslatot! Köszönöm előre is a válaszokat!

2023. máj. 7. 07:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert kislányok...
2023. máj. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
21-es, ez egy kb 50 éves pasi…
2023. jún. 2. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!