Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászok miért nem azt...

A fodrászok miért nem azt csinálják, amit kérek tőlük?

Figyelt kérdés
Eddig egyetlen fodrásznak sikerült azt csinálni a hajammal, amit kértem. Nem várok sokat és nincs macerás hajam. Egy sima természetes barna, vékonyszálú bob jelenleg. Tegnap voltam egy állítólagos mesterfodrásznál, elmondtam neki, hogy mit szeretnék, és richtig az ellenkezőét csinálta! Annyira bosszant, mert már a múltkor is elcseszte, de gondoltam neki is lehet rossz napja, kap még egy esélyt. A kérdést azért írtam ki, mert minden fodrásszal így jártam eddig, egyet leszámítva, de ő elment gyesre és vissza se ment dolgozni! Az én elvárásaim lehetnek túl magasak, vagy nektek is ez a benyomásotok? De akkor ennek mi az oka? Fodrászok válaszait is szívesen fogadom, illetve soproni fodrász javaslatot! Köszönöm előre is a válaszokat!

2023. máj. 7. 07:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy félreérti vagy megy a saját feje után és azért vágja máshogy, mert szerinte az új jobb lenne. Esetleg nem ismeri a technikáját annak, amit te kérsz és csak ilyet tudott kihozni belőle. Bár egy mesterfodrásznál azért csak nem ez a helyzet. Tényleg nehéz jó fodrászt találni, főleg ha nem egy vagyont akar az ember kifizetni egy sima hajvágásért. Én megtanultam magamnak megcsinálni, így legalább mindig pont olyan, amilyet szeretnék és ingyen van. Nekem mondjuk hosszú hajam van és viszonylag egyszerű levágni.
2023. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért nem mutattál képet, mert ahogy előttem is írták, a magyarázatot könnyű félreérteni, neked bármennyire is tűnik egyértelműnek. Én körmös vagyok de mindig mondom a vendégeimnek, hogy inkább képet küldjenek mint magyarázzanak valamit amit félreérthetek (volt már olyan, hogy valaki más árnyalatot gondolt a mentazöld szín alatt mint ami valójában). De a kérdésedre visszatérve nekem is rossz tapasztalataim vannak sajnos és meguntam, hogy mindig új fodrászt keressek és magamnak vágom-festem már kb. 16 éve (tépettet is meg sima egyenest is vágtam).
2023. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
13:39, Mutattam képet is, de arra azt mondta, hogy ez csak a fotón mutat így.
2023. máj. 7. 14:34
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem ezek szerint akkor olyan frizurát szeretnél, amivel naponta foglalkozni kell, hogy úgy álljon ahogy a képen. Viszont ezt el kellett volna mondania és megmutatni, hogyan tudod magadnak úgy megcsinálni. De amúgy sajnos olyan is van, hogy egy adott frizura valakinek tökéletesen áll, másnak pedig hiába ugyanaz a vágás, más a haja, más az esése, más a vastagsága és egyáltalán nem fog úgy állni. Lehet erre gondolt. De akárhogy is volt, ezt el kellett volna magyaráznia.
2023. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg meg tudod mutatni hogy milyen hajat szeretnél?
2023. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ilyet akartam:

[link]

2023. máj. 7. 16:41
 17/22 A kérdező kommentje:

Ilyesmi lett:

[link]

2023. máj. 7. 16:41
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudom mi a hiba. Az egy hossz és az egyforma hossz nem ugyanaz!

Az egy hossz az azt jelenti, hogy ahogy nő a hajad olyan hosszúra hagyja. Tehát ami a fejed tetejétől nő meg hátul és ami a halántékod környékén azt egyforma hosszra szabja.

Míg az egyforma hossz azt jelenti, hogy bárhol nő meg a hajad ugyanott lesz a vége. Nem az van, hogy valahol hosszabb, valahol rövidebb.

2023. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Igen, itt lehet a gond…
2023. máj. 7. 17:49
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezért tanultam meg magamnak vágni festeni és formazni. Vettem hajvágó ollót, és megtanultam mindent youtuberol. Max egy 5os havonta amit a hajamra költök, a fodrásznál már 15.000 egy tofestes.
2023. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!