Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmagyarázná nekem valaki,...

Elmagyarázná nekem valaki, hogy ezt hogy csinálja a fodrászom? Vagy a hajam? Járt már más is így?

Figyelt kérdés
Másodjára mentem a fodrászomhoz, mert az előző hajszín nem vált be, túl világos volt, ráadásul besárgult, ezért visszamentem, hogy sötétebbre fesse be, mutattam egy képet, hogy ilyet szeretnék, azt mondta oké. Meg is csinálta, sokkal gyönyörűbb lett, és nem nagyon, de pont annyira sötétebb is lett mint amilyet szerettem volna. Busás borravalót is adtam neki..erre, ahogy hazaérek, és belenéztem a tükörbe kb ugyanolyan volt a hajam, mint amikor elindultam, leszámítva, hogy már nem volt sárgás. És ezt nem értem, abba a kis szalonba nincsen semmi nagy extra világítás, hogy azzal csalhatna, a lakásom igen fényes lakás, de hogy lehetséges, hogy ezen a két helyen TELJESEN MÁS a hajszín?
2018. febr. 13. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy otthon sarga fenyu egoket hasznalsz? Az uzletben meg feheret?
2018. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem az égők a hibásak.
2018. febr. 16. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!