Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam nagyon dus es gondor...

A hajam nagyon dus es gondor is, mit csinalhatnak? A ritkitas mukodhet? Mert a fodraszom azt mondta attol megjobban dusnak fog latszani mivel gondor

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Göndör hajat tilos ritkítani! Szoszos és csúnya lesz. Vegyél egy jó hidratáló pakolást, illetve hajban hagyható hidratáló szert, kifejezetten göndör hajra és formázó sparyt vagy habot, fodrász kellékes boltban!
2017. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor fésüld, amikor még vizes. Így szépen egyben maradnak a tincsek.
2017. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak akkor szoktam fesulni ,de igy is dus.es milyen pakolast,sprayt ajalnatok?esetleg ha valaki ugyanigy van a hajaval,o miket csinal vele?
2017. aug. 15. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl alfa parf, anti frizz, de általában az anti frizz termékek jók, a fodrász kellékes boltban szoktak segíteni választani.
2017. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Én Syoss keratinos sampont szoktam használni rá:

[link]


Hogy könnyebb legyen kifésülni fújok rá ebből a gliss kuros spréből:

[link]


Ilyenkor ki is fésülöm a hajamat.


Aztán teszek rá ilyen garnieres pakolást:

[link]


Megint kifésülöm, aztán ráteszem a törölközőt.


Végül pedig egy kis hajhabot szoktam ráteeni, hogy ne menjenek szét a tincsek. Én a taft négyes erősségűt szoktam használni, az ötöstől csak összeragadt a hajam de nagyon nem volt szép.

[link]


Kicsit kísérletezz velük, hogy miből mennyi kell neked. Én általában a hajhabnál bukok el, vagy túl keveset teszek rá, vagy túl sokat.

Remélem sikerült segítenem:)

2017. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!