Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, ti örülnétek minőségi...

Nők, ti örülnétek minőségi samponnak ajándékként?

Figyelt kérdés

Középkorú nőismerősről van szó. Valamilyen prémium sampont szeretnék venni neki. Tudom, hogy minden sampon más, de igyekeznék olyat választani ami hajtípusban, stb-stb. passzol. Hogy zsíros vagy inkább száraz hajú-e, ezt persze nem tudhatom.

Viszont olyat választanák, ami általános hajra jó, és a krémmánia értékelésén sok jó véleményt kapott.


2023. jan. 15. 06:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
ha beválna, akkor örülnék neki utólag, hogy milyen jó sampont kaptam. egyébként ha már hajas cucc, akkor vagy ajándékszettet ajánlok, vagy olyan terméket amit magának nem biztos h megvenne, pedig érdemes lenne használnia és jobban érezné magát a használatától. én pl. egyik legjobb barátnőmnek vettem hajpakolást egy olyan márkától amit ő is szeret, nekem is váltak be onnan termékek, és pont beszéltük hogy szívesen használna ilyen terméket.
2023. jan. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 NTBS ***** válasza:
A többség nem.
2023. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az a baj még néha én is mellényúlok mikor magamnak veszek sampont szóval másnak főleg nehéz jót venni. Viszont ha mondjuk egy elég drága sampont használnék ami bevált, annak azért tudnék örülni ha abból kapnék egy flakonnal.
2023. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!