Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, ti örülnétek minőségi...

Nők, ti örülnétek minőségi samponnak ajándékként?

Figyelt kérdés

Középkorú nőismerősről van szó. Valamilyen prémium sampont szeretnék venni neki. Tudom, hogy minden sampon más, de igyekeznék olyat választani ami hajtípusban, stb-stb. passzol. Hogy zsíros vagy inkább száraz hajú-e, ezt persze nem tudhatom.

Viszont olyat választanák, ami általános hajra jó, és a krémmánia értékelésén sok jó véleményt kapott.


2023. jan. 15. 06:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
Igen örülnék neki. Ha nem jön be akkor meg elhasználnám folyékony szappannak. Még mindig jobb ajándék számomra, mint egy újabb porfogó, vagy bögre
2023. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alapon tusfürdőt is adhatnál. Ha ezen a vonalon akarsz maradni, akkor inkább valamilyen szettet/csomagot válassz, abban van több minden.

De egyébként ahogy már a többiek is írták, egy utalvány valahova, esetleg valamilyen élmény ajándékozása (mozi, színház…) lehet jobb lenne

2023. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha te vagy a fodrászom. Más esetben lehet benézed a hajam típusát vagy hogy mire van szüksége a hajamnak.

Nálam a sampon az fogyó eszköz, nem ajándék. Ilyen esetben örülök, hogy x hétig-hónapig ezt se kell vennem, de ennyi. Viszont ennyi erővel fogkrémet, mosóport vagy kávékapszulát is vehetnél.

Ha pedig ajándékot akarsz venni akkor joker az ajándékutalvány vagy élmény ajándék. Színház, mozi, stand up előadás, valahova belépőjegy stb.

2023. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, hogy ha az illető tudja, hogy szeretnék x terméket kipróbálni és megveszi ajándékba, akkor örülök.

Egyébként meg nem szeretek én se illatszereket kapni.


Illetve ha már ilyenben gondolkozol, akkor csomagban lenne jó(amiben van sampon és balzsam vagy pakolás is), néhány gyártónak vannak kifejezetten ajandekcsomagjaik is. Önmagában egy sampon elég tróger.

2023. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, főleg, ha azt sem tudod, milyen típusú a haja. Az azért nagyon nem mindegy, sőt, az a leglényegesebb. Ezenkívül én például nem használok szulfátos, szilikonos sampont, ha ilyet kapnék mindegy milyen drága, repülne a kukába.
2023. jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
Vigasztaljon a tudat,hogy egy középkorú nőnek a legnehezebb ajándékot venni.Szépségápolással,tisztálkodással kapcsolatos termékeket felejtsd el.Ajándék utalvány is baromság-mintha pénzt adnál neki,azt sugallja:nem akartam üres kézzel jönni de semmi ötletem nem volt.Ha van lakása,vezet háztartást semmire nincs szüksége,mindene van amire szüksége lehet.Törölköző,konyharuha?Van neki száz.Konyhamérleg? Három is van,de nem használja.Csoki,bonbon,desszert-jó lehet,ha épp nem fogyózik.Könyv-aranyáron adják,ha nem olvas nem fogja értékelni,ha szokott olvasni találhatsz olyat ami tetszik neki.Egy üveg bor esetleg-ha nem iszik alkoholt,akkor sem árt ha van otthon,sokáig eláll,vagy továbbadja valakinek.Még jó ötlet lehet bambuszból készült fonott kosárkák,dobozok...
2023. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit olyan, mintha arra utalnál, hogy szar allapotú a haja és csináljon vele valamit. Nem, tényleg nem illendő. Ha már haj cucc, akkor egy leave-in termék még esetleg azzal annyira nem lehet mellélőni. Meg az emberek nagyrésze nem használ, szóval lehet újdonság is neki. De a legjobb, ha szegénynek békén hagyod a haját meg az arcát meg mindenét.
2023. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nekem pl. nincs bevált samponom. Mindig újabbat és újabbat próbálok ki, hátha találok egy olyat, ami beválik. Szóval én őszintén, nem annyira bánnám ha valaki sampont adna nekem. Viszont ha valakinek van bevált samponja, akkor egy random sampon is inkább teher, mert nem tud vele mit kezdeni, vagy nem jó a hajának, szóval vagy elhasználja még is, kidobja vagy továbbadja. Meg tényleg nem ismered a hajtípusát, milyen sampont részesít előnyben. Pl. én is igyekszem szulfát, szilikonmentes samponokat használni. Szóval én pl. nem annyira bánnám ha valaki sampont adna nekem, de azért ez is egy kissé körülményes, mert nem ismered a másik hajtípusát, szóval azért nem a legjobb ajándék, max. ha tudod, hogy az ismerősöd pont azt a sampont kiakarja próbálni. Szerintem a tusfürdő amúgy jobb választás, ha már az ilyeneknél tartunk. Mármint, szerintem ott nehezebb mellélőni. Amúgy szerintem akkor már kaphatna egy ajándékutalványt, hogy ő választhassa ki, amit szeretne.
2023. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mint ahogy a többiek írták, hiába drága és hiába van sok ember, aki jó véleményt írt róla, de lehet az én hajtípusomhoz pont nem lesz jó vagy egyszerűen csak nem tetszik az illata és amúgy is fura lenne egy sampont kapni ajándékba. Ha nem akarsz neki utalványt adni és maradnál ezen a vonalon, akkor inkább vegyél neki habfürdőt, fürdősót, fürdőbombát (ezeket csak ha tudod, hogy van kádja, zuhanyzáshoz nem használhatóak), fátyolmaszkot vagy bármi ilyesmit, ami ilyen plusz kényeztető dolog és nem egy sampon, szappan vagy dezodor.
2023. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék. Ezek személyes dolgok.
2023. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!