Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, ti örülnétek minőségi...

Nők, ti örülnétek minőségi samponnak ajándékként?

Figyelt kérdés

Középkorú nőismerősről van szó. Valamilyen prémium sampont szeretnék venni neki. Tudom, hogy minden sampon más, de igyekeznék olyat választani ami hajtípusban, stb-stb. passzol. Hogy zsíros vagy inkább száraz hajú-e, ezt persze nem tudhatom.

Viszont olyat választanák, ami általános hajra jó, és a krémmánia értékelésén sok jó véleményt kapott.


2023. jan. 15. 06:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont sampon? Miért nem egy jó arckrém, vagy ha hajnál akarsz maradni valamilyen fodrászatba utalvány?
2023. jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem. A sampon tisztálkodó szer. Hogy mit használok, én döntöm el.

Ugyanúgy utálom, ha valamilyen berendezési tárgyat vennének, s nyilván elvárnák, hogy tegyem is ki, s ha nem, akkor megsértődnének.


Tisztálkodószert az ember rendszeresen használ. Te veszel egy állítólag minőségi és drága sampont. Az ajándékozott elhasználja. És utána?


Inkább egy könyvet, egy könyvutalványt, bármilyen vásárlási utalványt.


Én meg is sértődnék.

2023. jan. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos.


Inkább egy utalványnak örülnék. Meglehet, hogy nem kompatibilis a fejbőrömmel amit veszel, sokaknak van ekcémája.

2023. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#1: Az arckrémnél ugyanúgy nem tudhatom, hogy _neki_ jó-e az a típus.


#2: Igen, mellélőhetek, de ő maga sem tudhatja biztosan előre, hogy beválik-e egy sampon, vagy sem.


Hajpakolás nem jobb? Az nem tisztálkodószer.

2023. jan. 15. 07:37
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik
2023. jan. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Problémás a hajam, speciális sampont használok.
2023. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
9%
Csizmának vagy táskának jobban örülnek a nők.
2023. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

NEM! lletve CSAK AKKOR, ha pont az a fajta lenne, amit mindig is használok.

Eleve semmiféle kozmetikumot, tisztálkodószert nem fogadnék el ajándékba, mert a legtöbbtöl csak problémáim lesznek, hiába kapott jó minösítést, a saját börömre csak olyasmi kerülhet, amit már tudok, hogy nekem nem árt.


A 7-es ötletét meg inkább nem minösítem, annyira ostobaság!

2023. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
Nőnek tisztálkodó szert adni ajándékba?Tuti arra fog gondolni hogy ez célzás,valamit kezdjen a hajával,ugyanez igaz a krémekre is.Esetleg parfüm,de ott is fennáll a veszély hogy azt fogja hinni szerinted ő büdös-vagy megvannak a kedvenc illatai és nem fogja használni azt amit kap.
2023. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden évben több kiló sampont, tusfürdőt, arckrémet, parfümöt dobok ki, amiket ajándékba kaptam, mivel nem tetszik az illatuk vagy nem tesz jót, irritálja a bőrőmet, stb.

Ajándékba ilyesmiket (meg ruhaféléket is) csak akkor szabadna adni, ha tudod, hogy konkrétan azt használja az illető, minden más esetben nahy valószínüséggel csak mellélősz vele.

2023. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!