Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket tetszik jobban egy...

Melyiket tetszik jobban egy lányon?

Figyelt kérdés
2022. dec. 18. 12:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%

Először is de, belekötöttél. Illetve most többször is utólag ellent mondtál magadnak korábbi írásaidhoz mérten.

Próbálod magad azzal kivágni most már a végére, hogy szerinted a szép haj "fiatalít", tehát már csak a festésről sincs szó (mert akkor ennyi erővel az is lehet szép) és burkoltan a 25+ éveseket idősözted a fiatalabb lányokhoz mérten, bocsi, de ez sajnos nagyon egyértelműen így jött le nem csak nekem. Mi erre reagáltuk a másik válaszolóval. Azzal mi sem voltunk ellentétes véleményen, hogy a szép haj ne "fiatalítana". De nem csak a vele született hajszín lehet szép, mi csak ennyit mondtunk.

2022. dec. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Jaj dejó hogy minden kérdés alatt ezek a veszekedések mennek..

Egyébként 24 vagyok, és jelenleg 10 valahány ősz hajszálat számoltam meg magamnak. A kérdést tényleg rosszul tettem fel. Inkább az érdekelne hogy melyik hajszín takarná el őket jobban? Maradjak barna? Ahoz hogy szőke legyek szívatni kéne, a barnába viszont hamarabb meglátszik.

2022. dec. 19. 06:06
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Kopaszra nyírt fej.
2022. dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor én a balayaget javasolnám esetleg neked is. Természetes a hatása, nem kell vele gyakran menni (3-4 havonta) és ősz szálak eltakarására nagyon jó.

Ha a barna mellett maradnál, akkor nagyon gondosan kell megválasztani a színt, hogy olyan legyen, mint a természetes színed és akkor nem gáz, ha picit lejjebb nő már.

2022. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!