Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak, ez a haj egy lányon...

Férfiak, ez a haj egy lányon tényleg bohocos, hülyén néz ki? Barátomnak kivasalva jobban tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyesmi haj, hullamos-gondor a hajam, es nekem annyira tetszik, de a baratom szerint nagyon haz es inkabb vasaljam:(


2022. máj. 10. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem tetszik. Ennek a lánynak sem áll jól.
2022. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki a képen szerintem se áll jól, de van akinek igen és nagyon szuperül tud kinézni.
2022. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem tud ez a haj jól kinézni, de nem mindegy, hogy mennyire kócos hatású és milyen az adott nő fej/arcformája. Nekem amúgy egy jól eltalált göndör haj jobban tetszik, mint a vasalt, legalább nem egy tucat diszkókirálynő típus... de pl. ezen a képen főleg a frufrurészén úgy néz ki, mintha felkelt volna és úgy hagyta volna, nem is fésülködött volna meg.
2022. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A pasidnak mindenhogy tetszened kellene, mi az hogy vasald? Tedd tönkre a hajad a sok hővel mert nem tetszel neki úgy?

Szerintem nagyon menő ez a haj, nagyon egyedi :) Valami képszerkesztővel próbáld ki azért, hogy hogy állna mielőtt levágatod. Ez eddig a legjobb hullámos/göndör frizura amit láttam.

2022. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fotón azért néz ki olyan bohócosan, mert Selena Gomeznek lágy és kerek arcvonásai, húsos szája, és kissé krumpli orra van. Más arcberendezéssel egészen más lenne az összhatás.
2022. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos.
2022. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ennyire egyenes frufrum, valaki, kuldhetnek valakinek privatban sajat kepet?
2022. máj. 10. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, nekem nyugodtan
2022. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon tetszik, bár ilyen hajam lenne.


A kanod meg vasalgassa a heréit.

2022. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!