Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket tetszik jobban egy...

Melyiket tetszik jobban egy lányon?

Figyelt kérdés
2022. dec. 18. 12:49
A kérdező szavazást indított:
Sötét barna haj
Szőke haj
24 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Egyik sem. Elegem van az összesből.
2022. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Vörös
2022. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

Úgy tudom, a kutatások szerint a férfiak többsége a sötétebb hajat preferálja (sajnos nem emlékszem már, hogy kik voltak benne a kutatás(ok)ban).

Én személy szerint erősen preferálom, ha egy lány olyan színű hajat visel, amilyennek született. Bármi más csak második legszebb vagy "érdekes" lesz. Főleg, hogy néhány hajfesték után soha nem lesz már ugyanolyan színű a haj, fura színe lesz festék nélkül, illetve nagyon tudja roncsolni a hajat. Márpedig a fényesség, egészségesség sokkal többet számít nekem, mint a szín. Az egészséges, fényes haj tulajdonosa fiatalabbnak néz ki. (Ez egy bizonyos kor után tud számítani)

2022. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
#3 dehogy néz ki fiatalabbnak festetlen hajjal, sokan 30 környékén meg van, aki még korábban is öszülni kezd, ez a sötét hajon nagyon feltünö, nem fényes, hanem ilyen szürkés-mákos kopottas. A mai festékek már nagyon jók, simán lehet, hogy a szép(ez ízlés dolga, ha neked az tetszik) barna haj, amit látsz, az festett.
2022. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt így nem lehet kollektíven megválaszolni. Kinek mi áll jól. Az sem mindig igaz, hogy mindenkinek az eredeti hajszíne áll a legjobban.

Én sajnos viszonylag korán, 25 évesen kezdtem 1-2 szál ősz szálat észre venni, és amúgy is régóta kacsingattam a "balayage" haj felé. Azaz fent megőrzi az eredeti hajszínt és szép átmenetesen világosodik, természetes hatást keltve. Hát kivétel nélkül mindenki azt mondta, ezerszer jobban áll így ez az enyhén hamvas szőkés átmenet, mint az eredeti, majdnem fekete hajam, ami sápasztott és olyan "darkos" voltam tőle. :D Ez feldobta nagyon az arcom és nem mennék vissza a sötét barnára.

De például nagynéném is egy példa volt erre, aki szintén barna hajú, láttam a régi fotókon. Mert én már egész életemben szőkének ismertem őt. Hát százszor jobb és fiatalosabb neki a világos szín. (:

De a fordítottját is láttam, hogy valakinek iszonyúan állt egy szőke haj.

Azt mondanám, hogy árnyalat és nem pedig szín függő. Mindenkinek jól tud állni a szőke/barna, attól függ, hogy hideg/meleg, mennyire természetes az ő arcához.

2022. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%

#4 nem azt mondtam, hogy fiatalabbnak néz ki festetlen hajjal. Azt én is megfigyeltem, hogy aki őszül, pláne ha ősz hajú, és befesti, évtizedeket tagadhat le a korából. De a kérdező LÁNYról beszélt, és ebből én nem öregasszonyokra asszociálok, de még csak nem is őszülő 25 évesre.

Amit én mondtam, az arra vonatkozott hogy aki rendszeresen festi a haját (és hajsütővel, hajvasalóval "kínozza", szorosan fonja és egyebek) annak töredezni kezd a haja, és ez bizony már árulkodik a korról. A nagyon fiataloknak ugyanis jellemzően jobb állapotban van a hajuk, de aki vigyáz rá, sokáig szép marad.

Most én is pontozzalak le??

2022. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Na mondjuk nehogy 25 évesen ne lányról legyen azért szó. Az azért még bőven lány kategória.

Jó hogy nem öregezzük le a huszonéveseket.

Akkor a kérdés úgy lett volna helyes, hogy tinik pl. Sok fiatal lány (20x éves) festi a haját azért.

2022. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
Még mindig nem öregeztem le senkit. És lehet valaki 25 évesen lány is meg házas is. Szerintem akkor sem az az átlag, hogy 25 évesen valaki őszül. Ellenben 25 éves korára szétroncsolt hajú lányt már láttam.
2022. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat őszülnek huszonévesen. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy nő le a haja őszen, hanem megjelennek az ősz szálak. Te nem látod, de lehet őket zavarja.

"Lehet valaki 25 évesen lány is meg házas is." Mert aki házas, az nem lány? Mit változtat a házasság a koron/kinézeten? :D

Súgog most egy nagyon nagy tuitkot: szétroncsolt nem attól lesz valakinek a haja, hogy befestette. Nagyon nem ettől függ.

Ha pedig valakinek jobban tetszik más hajszín és nem kislányról beszélünk, szíve joga azon változtatni, lehet nagyon jól fog neki állni. Mindent ésszel, szakértővel kell csinálni, nem otthon kotyvasztani és felkenni és akkor nincs belőle baj.

2022. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
" és ez bizony már árulkodik a korról" - és az miért is baj, ha valaki huszonévesen huszonévesnek néz ki? 😁 Amikor tizenéves voltam, alig vártam, hogy kicsit idösebbnek nézzenek. Miért akarna bárki tinilánynak látszani? Te hány éves vagy #3?
2022. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!