Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hülyeség lenne megpróbálnom?

Hülyeség lenne megpróbálnom?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny bőröm van, sajnos nagyon válogatós minden téren (tusfürdő, testápoló, parfüm stb). Sok nagy márkát kipróbáltam már, pl Nivea, Dove, Fa, de egyik sem vált be, ezért arra gondoltam, hogy megpróbálkozok baba termékekkel (pl Johnson’s, Gabi stb), hisz a babák bőre is érzékeny. Nagy hülyeség lenne?

2022. okt. 25. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem hülyeség, de azok se jobbak feltétlenül.


Nekem is tud hisztis lenni a bőröm, én vagy a balea med vonalát használom vagy ceravet.

2022. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hulyeseg, de ne a johnson's dolgokat vedd az azbesztes hintopor reklam utan. A Gabit nem ismerem.

Nekem samponbol nagyon bevalt a dm-es babylove, jobban, mint a 3-4 ezer forintos samponok, de pont tegnap neztem INCI Beauty-val a Rossmannos sajatmarkas baba cuccaiknak a samponjat es a testapolojat es nagyon jo osszetevoket irt, jobb, mint a neutrogena testapolome (bar nekem az is bevallt erzekeny borre). A Balea Med-es kezkremet en is ajanlom, arcra is. Meg persze igen a cerave, de nekem sajnos tul borsos az ara.

2022. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*reklam helyett termeszetesen botrany xd
2022. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!