Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok éreztetek már késztetés...

Lányok éreztetek már késztetés hogy kipróbáljatok egy extrém rövid frizurát csak még nem volatok elég merészek. Vagy vágtátok le magatoknak és bejött a dolog?

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 14:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. Nem borotváltam le. Nyáron szerintem le fogom tolni még egyszer, nagyon kényelmes ebben a melegben. Aztán ha bejön a hűvösebb idő, majd hagyok valami rövid frizurát.
2022. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor az összes frizurat az év többi részen magadnak csinálod ?
2022. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amikor "rendes" frizuráról lesz szó, azt majd fodrásznál.
2022. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, 32. Nekem egyszerűen csak tetszik a rövid és extrém rövid női hajstílus. Ilyenkor nyáron, a nagy melegben mindig reménykedem, hogy több lesz a rövid hajú nő... És ez már a sokadik nyár, hogy nem, nem lesz több. Sőt, egyre jobban tűnnek el. Szinte minden nő fejére ránő az a fránya hosszú haj.

Üdvözöllek, 9-es, legalább te meglépted! Biztos jól áll neked a régi-új hajviselet :)

2022. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem állig erő volt a legrövidebb. Az borzalmasan állt:D

Most szeretném megnöveszteni nagyon nagyon nagyon hosszúra. De egyszer szeretném kipróbálni a leborotvált hajat is.

2023. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom ha nagyon szereted a hosszút akkor most borotváld le míg rövid a hajad. És utána kezd el növeszteni nagyon hosszúra ahogy írtad.
2023. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet most fogom csinálni:D

Csak kell még egy kis erőt gyűjteni hozzá.

Meg azért is szeretnék nagyon hosszú haját hogy eladományozhassam:D

2023. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom ne húzd az időt vegyél egy hajnyírót vágd le vele a legkisebbre és utána borotváld le
2023. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!