Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok éreztetek már késztetés...

Lányok éreztetek már késztetés hogy kipróbáljatok egy extrém rövid frizurát csak még nem volatok elég merészek. Vagy vágtátok le magatoknak és bejött a dolog?

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 14:00
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Nekem kb. 1,5 éve combközépig érő hajam volt, már nagyon le akartam vágni. Most pedig a vállamig sem ér a hajam. Nekem bejött. Szerintem sok embernek jobban áll a rövidebb haj. Azt tudom tanácsolni, hogy egyszerre ne vágd le, hanem csak mondjuk először váll alá, majd váll fölé. Fokozatosan, hogy meg tudd szokni. Én legalábbis így csináltam.
2022. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer levágattam állig érőre, nem tudom hogy az rövidnek számít-e.

Kinézetre bejött, de annyi macera volt vele hogy inkább visszanövesztettem.

2022. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi minősül extrém rövidnek. Nekem hátközépig érő hajam volt, és azt vágattam fül aljáig érőre. Nekem extrémnek tűnt. :D

De nem magamnak vágtam, hanem profi fodrásszal csináltattam.

2022. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Sose ertettem a rovid haju noket 😀 Szerintem minel hosszabb annal jobb
2022. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

#4

Mit kell ezen "érteni"? Neki az tetszik és kész.

Nekem fenékig ér, de elfogadom hogy mindenkinek más a komfortos.

2022. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Metionin ***** válasza:
100%
Állig érő volt a legrövidebb de sok volt vele a macera. Mióta visszanőtt, mellig érőtől nem volt rövidebb. A nagyon rövid nekem nem állna jól, az néz ki jól ha van az arcom mellett haj.
2022. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Derékig érő hajam volt amikor levágtam 0-ásra. Imádtam! :) A vőlegényem is szerette, de azóta eltelt 4 év. Azóta visszanövesztettem. Egyszer mindent ki kell próbálni. :)
2022. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ott a pipa ez igen te igazi nő vagy valószínűleg sikeres vagy az életben. És el is érsz mindent amit szeretnél. Csak maradj ilyen.
2022. júl. 13. 09:23
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer vágtam le a fenékig érő hajamat teljesen nullásra. Először 5 éve, másodszor tegnap 🙂 Imádom az érzést, és látni magamat haj nélkül. Múltkor aztán megnövesztettem, mert kicsit hiányzott is később, és szerettem is volna még egyszer megtenni ugyanezt az életben. Most már nem hiszem, hogy hagyni fogom ezután megnőni 🙂 27/L
2022. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor most már heti szinten fogod nyírni kopaszra magad 9es? Teljesen nullast hogy érted géppel csak vagy le is borotvaltad?
2022. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!