Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért érzek késztetést, hogy...

Miért érzek késztetést, hogy folyton nyomkodjam a kezem? Hogyan tudok erről leszokni? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Ragyás a kezem és mindig elkezdem nyomkodni,amitől csúnya piros lesz napokig majd heges.Múltkor meg teli volt köröm nyomokkal a kezem. Hogy tudok erről leszokni? Hogy tudom "megszüntetni" a ragyákat a kezemről?

14/L



2014. ápr. 6. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is csináltam és minél többet nyomkodtam egyre ragyásabb lett, meg rondább, már én is rosszul voltam tőle úgy nézett ki, úgyhogy hosszúujjú pólót kellett hordanom és azzal simán leszoktam róla, mert úgy nem tudtam nyomkodni és mikor már újra tudtam rövidujjút hordani, addigra már nem éreztem késztetést. Melegben is lehet hordani hosszúujjút, vannak szellősebb anyagok. Pár hónapot simán ki lehet vele bírni. :)
2014. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de fürdés után is amikor kijövök és leülök az ágyra elkezdem nyomkodni :(
2014. ápr. 6. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb vedd fel a hosszúujjút és mindig vágd le tövid a körmöd, de teljesen, hogy ne tudd vele nyomkodni, meg felsérteni a bőröd. Tudom, hogy ez nehéz, meg nem akarsz csuta körmöket, de ez a legbiztosabb módszer és ha leszoktál róla, akkor majd úgyis visszanövesztheted.
2014. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használj testápolót valami selyemproteineset.Imádni fogod,valamint szellőztesd a bőröd.
2014. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezelni kéne, nem nyomkodni. Gondolom kiütéses vagy valamitől, rá kéne jönni mitől, bőrgyógyászhoz menj el először is.
2014. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!