Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyik barátnôm teljesen...

Egyik barátnôm teljesen leborotválta hosszú haját és azóta teljesen megváltozot pozitív értelemben, én is érzek késztetést a dologra, szerintetek megtegyem? 22L

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm (Aki 24 éves) teljesen megváltozott 4 év alatt, ugyanis ennyi ideje jár jógázni. Sokkal nyugodabb, szerényebb, kedvesebb, türelmesebb lett és vidámabb is a hangulata! Korábban gyakran görcsölt minden apróságon, nem mert belevagni új dolgokba, félénk volt és önértékelési gondjai voltak. Nem látta, mi az útja az életben és úgy vélte, feleslegesen szeretne elérni bármit is. Könnyen megfutamodott a nehézségek elől. Rengeteg gátlása volt és nem merte érvényesíteni akaratát sem.


A belső tényezők mellett a külseje is teljesen megváltozott! Fél éve ugyanis teljesen leborotválta a derékig érő haját és azota rendszeresen vágja vissza, sosem nő meg 1-2 centinél nagyobbra. A lány azzal indokolta, hogy szeretné elereszteni a női híuságot és a valóban fontos dolgokra összpontosítani, valamint teljesen új életet kezdeni. Egyébként meglepően jól áll neki a rövid haj és gyönyörűen kiemeli a szép arcát a lánynak! Megkockáztatom, a haj csak elterelte erről a figyelmet, s még sokan gondolják ugyanezt.


Én 3 éve karatézom és azon gondolkodtam el igen erősen, hogy én is szeretném, ha nem is leborotválni, de igen rövidre levágni a hajam, 1-2 centisre. (Jelenleg hátközép alá ér) Megemlítettem neki az ötletemet és azt felelte, magam döntök az életem felett és kizárólag azt tegyem, ami jól esik a lelkemnek. Sosem volt még rövid hajam és mindig is kíváncsi voltam, milyen lehet lányként fiúsan tüsis frizurát hordani. Én is szeretnék kívül, bellűl megváltozni!


Ti mit gondolotok erröl? Szerintetek belemenjek?


2013. aug. 31. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Igaza van a barátnődnek abban, hogy tényleg csak azt tedd, ami jól esik :-)

Szerintem egy próbát megér, különben sose tudod meg milyen lett volna :-)

Ha meg nem tetszik, még fiatal vagy, visszanövesztheted!

Én kb. 2éve vágattam le a hosszú hajamat rövidre, igaz nem tüsisre, de jóval rövidebbre :-)

2013. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"és azt felelte, magam döntök az életem felett és kizárólag azt tegyem, ami jól esik a lelkemnek."

Kaptál egy tanácsot. Többet mi sem mondhatunk. Most ha én azt mondom, hogy ne tedd, akkor mi van? Érted a dolog lényegét... Döntsd el magad, ne másokat, főleg vadidegeneket kérdezz.

2013. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
a te életed, ahogy érzed, meg blabla, de NE. ne tedd meg. jézusisten. ne.
2013. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

a haj leborotválást nem ajánlom,szerintem neki csak azért kellett mert így érzi magát teljesnek,a jóga viszont jöhet

én inkább növesztem azóta hogy jógázok,de mindenféle képen próbáld ki mert nagyon jót tesz(amúgy én is karatéztam)

szerintem előbb próbálj ki egy rövidebb hajat,hátha neked ennyi is "elég lesz"

2013. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
NE!!! Lehet hogy neki jól áll de mi van ha te megbánod??
2013. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
már látom a következő kérdést.. "Mennyi idő alatt nő vissza szép hosszúra a hajam?"
2013. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ahogy jónak látod..mondjuk nekem elég volt hozzá a sport is h teljesen más embernek érezzem magam.a kondizás során vhogy megtaláltam magamban az erőt,kitartást.olyan oldalamat ismertem meg amit nem is hittem volna h létezik.ezzel együtt természetesen az önbizalom is megjött:D de ha neked a karate mellé még ez is kell h teljesnek érezd magad akkor rajta.ez mindenkinek a saját döntése...
2013. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nkede le kellene vágnod 1-2 centisre a hajd h elerezd a női hiúságot??

Ez hülyeség már ne haragudj,nekem is volt ilyen időszakom amikor sz*rtam le hogy nézek ki mert elegem volt a külsőségekből,annyit csináltam akkor h tényleg nem törődtem a hajammal,ahogy esik puffan állapotban hagytam...De ha te most lenyírod,és neked nem tetszik,túl szokatlan lesz,utálni fogod esetleg,akkor nem hogy elengeded a női hiúságod hanem azon fogsz vívódni hogy tetszik e neked,vagy sem ez a haj....

2013. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!