Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért érez késztetést egy 12...

Miért érez késztetést egy 12 éves kislány arra, hogy sminkelje magát?

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves lány ismerősöm akivel egy iskolába járunk(nem azért járunk egy suliba mert buktam, hanem azért mert 8 évfolyamos gimnázium:) ). Néha összetalálkozunk a folyosón vagy a buszon és akkor látom, hogy sminkeli magát. A sminkje kb ebből áll: fél tonna szemhéjfesték, szempillaspirál(fekete), szemceruza, szájfény. [A családját is ismerem és teljesen normálisak ]. Ezt azért nem értem mert én lassan betöltöm a 15-öt és csak nagyon ritkán használok (barna) szempillaspirált. Ja és még egy részletet kihagytam. Olyan ruhákat hord amik a lehető legrövidebbek és magassarkút hord. Szóval miért érezhet erre késztetést? Értelmes válaszokat várok.

2014. júl. 20. 23:05
 1/10 anonim válasza:
100%
nos, valoszinuleg, o mar nagyon "nagynak" erzi magat. 12 evesen felesleges a smink, ilyen koran csufitani a bort. a szempillaspiral meg oke, ha neha feltesz, de boven van meg ideje, kislany. szerintem csak minel hamarabb "fel akar noni", vagy esetleg rossz tarsasagba keveredett, barmi lehet. o ugy erzi ez tok normalis es o mar komoly erett lany. tobbnek akar tunni, nem akarja, hogy gyereknek szamitson. hasonlo dolgokat tudok feltetelezni.
2014. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
el akarja hódítani Mickey egeret ;)
2014. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt hiszi, hogy ettől nagy lány lesz. Meg hát valahol utánozni kell a nagyokat.

Amúgy nem értem, ha a család normális, akkor mért engedik neki ezt az öltözködést illetve sminkelést.

2014. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Nincs közöd hozzá, hogy mit hord, mit csinál.
2014. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Utolsó kommentelő , ha kötekedni akarsz azt máshol tedd.
2014. júl. 21. 16:40
 6/10 anonim válasza:
Élvezi a férfiak pillantásait.
2014. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Valoszinu azert,mert abban a korban van...+nagynak akar latszani /az oszt.tarsai is sminkelnek en 10evesen nyaranta eleg erosen sminkeltem de akkor meg suliba nem. Most megint sminkelek mar suliba is :tus ,szempillaspiral,korrektor puder szemceruza 14/l :)
2014. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ezt látja mindenhol. Internet, plakátok, magazinok (még a tinimagazinokban is), de még a mesékben is sminkeltek a szereplők. A tudatalattijáig hatol.
2014. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert lányból van. Persze ez picit sok, de érthető,hogy érdeklik ezek a dolgok, csak nem kéne túlzásba esni.
2014. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz kor ez 12 éves :D én akkor a cickomat nagyobbnak akartam,en is minél nagylányosabbnak akartam tűnni no meg befolyásolhatóbb voltam hála istennek már azota kezdem magam elfogadni majd kinövi ő is.
2020. jún. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!