Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet az oka a hajhullásomn...

Mi lehet az oka a hajhullásomnak? Kaphatnék hasznos tanácsokat?

Figyelt kérdés
Tudom ez a sokadik "hajhullásos" kérdés, de kicsit meg vagyok ijedve. Azt is tudom, hogy orvoshoz kellene fordulnom, amit eddig még nem tettem meg. Kb. 2-3 hónapja hullik, hajmosás előtt kifésülöm egy maroknyi kijön, utána hajmosás után is ugyanennyi és mikor még megigazítom (esetleg vasalás) akkor is elég sok kijön:( Már érzem ahogy végig húzom, hogy kevesebb. Félek, hogy kihullik az összes...Valaki tud valami hasznosat mondani, mit tehetnék, esetleg mit használjak rá?! És persze orvos...:S A normális válaszokat előre is köszönöm!
2010. szept. 16. 17:11
 1/4 anonim válasza:
mindenféleképpen menj el kivizsgálásokra.(góc) belső gyulladásod is lehet amoről nem is tudsz. A haj nagyon sokszór felhívja a betegségekre a figyelmet. vagy ha már idősebb vagy lehet egy tényleges hajhullás. Minden féle képp vérbőségfokozó erőspaprika kivonatos hajszeszt használj.Ez serkenti a vérkeringésedet a fejbőrődbe ami a hajhagymáknak is igen jót tesz. kb 5-10 percig maszírozd be.
2010. szept. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éppen ez a bajom, hogy még fiatal vagyok:S...használtam ezt a Bánfi sampont, de hát semmit nem ért:(...és hol kaphatok ilyen hajszeszt? Köszönöm válaszod!
2010. szept. 17. 00:51
 3/4 anonim válasza:
Akkor egy cipőben járunk, nekem is már egy jó ideje hullik a hajam. Először azt hittem, hogy csak valami hajváltásról lehet szó, aztán meg állandósult... Hajhagymával együtt hullik, hajmosáskor, vagy ha fésülöm! Én szedtem kapszulákat, de nem igazán ért semmit, a hajápolásra is mindig figyelek, és az az egész olyan, mintha nem törődnék a hajammal. Az a szerencsém, hogy van miből hullnia, csak én is félek, hogy egyszer tényeg kihullik az egész!
2010. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én is nagyon meg vagyok ijedve, gondolkoztam hajhullás elleni kapszulákon, de nem vettem még. Nem tudom mit tegyek:(
2010. szept. 17. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!