Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség. Tanácsokat szeretnék...

Segítség. Tanácsokat szeretnék, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A vállamon és a hátamon van egy nagy anyajegy,amit már kiskorom óta gyűlölök,sőt még azt is mondhatom,hogy undorodom tőle,nem veszek fel ujjatlan felsőket,mert nem akarom,hogy lássák.Úgy szeretnék abba járni,de a szüleim nem engedik,hogy levetessem ,mert félnek,hogy elrákososdik.Ha bele gondolok,hogy csak egy bizonyos korig lehet ujjatlan felsőket hordani,akkor én megzavarodok,hogy én sosem hordhatok majd.Nem vagyok nyavajgós és nem vagyok az a problémázós,de ez nagyon zavar a testemen,nagyon kérlek segítsetek,adjatok tanácsokat!!
2011. aug. 2. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont akkor rákosodik el, ha ottmarad és zavaró helyen többször megsérted, v. leég a bőröd...stb-persze akkor se biztos.Ha utálod miért nem engedik levetetni?
2011. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is van egy a hátamon, kb 15-16 éves koromig zavart, utána pedig egyik pillanatról a másikra már nem is érdekelt. Lehet, hogy nálad is így lesz majd.

Mindenkinek vannak kisebb-nagyobb anyajegyei, hidd el, nem kell szégyellni őket.

Egyébként menj el bőrgyógyászhoz, nézesd meg őket(ahhoz nem hiszem, hogy kell anyukád engedélye), és a doki majd megmondja, mi legyen velük.

2011. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!