Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kezdjek neki? A tanácsoka...

Hogy kezdjek neki? A tanácsokat megköszönöm.

Figyelt kérdés

16/l vagyok. A szemöldököm elég érdekes, belül nagyon vastag, aztán kifele ugye vékonyodik, ott már szép, de belül...hát tényleg vastag. Ez önmagába a "természetes formája", szóval ott belül nincsenek kiálló szálak, csak mint mondtam vastag...Ki kellene szedni, és tudom, hogy a kozmetikus pár száz forint, és nagyon egyszerű, de a problémám, hogy szociális fóbiám van, egy boltba se merek egyedül bemenni, van, hogy utcára se nagyon....Nekem az, hogy el kelljen mennem kozmetikushoz, kész rémálom, nem bírnám ki, emiatt már járok pszichológushoz...Na de abba kérném a segítségeteket, hogy mik az "aranyszabályok", amikre oda kell figyelnem?

A válaszokat előre is köszönöm


2011. jún. 13. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ha nem értesz hozzá, akkor pedig egyszerűbb lenne a kozmetikus. 10 perc alatt végez, vagy még annyise. kérd meg valamelyik barátnődet kísérjen el :)

am a lényeg hogy csak alulról szedd lehetőleg, de persze ha felülről nagyon lelóg, azokat is kiszedheted. a másik, hogy az alapformáján ne változtass, csak szedd ki a felesleget :)

2011. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy aki jobban ért hozzá, szedesd ki otthon pl anyukáddal vagy nemtom
2011. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi=) Tudom, hogy a kozmetikus a legcélravezetőbb, de egyszerűen lelkileg elég nehéz nekem, és nem könnyű...BArátokkal se megyek el néha sehova, mert egyszerűen...

De megpróbálom, és ha nagyon nagyon úgy érzem, hogy nem megy, akkor először doki utána kozmetikus...Köszi a válaszodat=)

2011. jún. 13. 14:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet anyu lesz, apuval erről nem szívesen beszélek, értitek, talán anyu tud segíteni=) Erre nem is gondoltam, pedig egyszerű megoldás. Köszi neked is=)
2011. jún. 13. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


de szerintem is kozmetikus..ha elmesz hozza,talan meg sikrul lassan legyőznöd ezt a felelmed.....nefeledd: ,,amitől félsz,azt tedd meg,, :)

2011. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kiscsit későn írok, de köszönöm a linket és a válaszodat=)

Tudom, de egyszerűen néha már olyan mintha valami gátolna, egyszerűen nem tudom elmondani. De lefogom győzni, ebben biztos vagyok!

2011. jún. 16. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:

szirotok,hoyg sikerüljön legyőznöd ezt a felelmedet!!

sok sikert hozza,büszke vagyok rád:D:))

2011. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!