Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fényvédő smink alá?

Fényvédő smink alá?

Figyelt kérdés
Eddig Revoxos fényvédőt használtam, de most sehol nem lehet kapni. Éppen ezért érdekelne, hogy ki milyet használ és ajánl!:)
2022. ápr. 20. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nivea shine contorol (nem a legtudatosabb, de nekem bevált)

Missha aqua safe block (sajna ebből is készlethiány van).

Elyn's lab fényvédőjét is szeretem, épp most dolgoznak az átlátszó fényvédőjén, nyárra már elkészülhet érdemes lehet figyelni, nálam nagy plusz pont, hogy 100ml-es a kiszerelés, az 50ml-es épphogy 1 hónapig bírja:/

2022. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2022. ápr. 20. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt használom, nekem a száraz bőrömre nagyon jó. Zsírosabb bőrre lehet sok, de van könnyedebb verziója is.

2022. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én jelenleg ezt használom. Korábban én is Revoxot használtam, de sajnos mindenhol hiánycikk. Mindig a jó termékeket szüntetik meg.

Ez nem a legjobb, de legalább nem hagy durva fényes réteget és nem csípi a szemem se, továbbá gyógyszertárban beszerezhető.

2022. ápr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
The Ordinary jó
2022. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!