Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fényvédő a smink alá?

Fényvédő a smink alá?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenhol azzal találkozok, hogy fényvédőt kell tenni az arcunkra sminkelés előtt. Még sosem használtam ilyet. Alapozót is csak alkalmakkor használok, a BB krémet is csak most ismertem meg.

És ha valaki nem is sminkeli magát?

Nem sok így is, amit az ember az arcára ken? Nem nehezíti el, hogy még hidratáló, fényvédő, plusz alapozó és púder?

Tényleg van akinek ez a hétköznapi rutinja?

Mennyire fontos, vagy létszükség a fényvédő?


Köszönöm!



2015. nov. 4. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb alapozóban van már fényvédő...talán nincs is olyan amelyikben nincs.
2015. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, de azt mondják az édeskevés, mert nagyon vastagon kéne felkenni az arcra, hogy hasson is.

A koreai BB krémekben is van 30 faktor.

2015. nov. 4. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én koreai BB-t használok így ősztől tavaszig, abban van 30-as fényvédő, ez alá csak nyáron kenek 50-es fényvédőt pluszba, az a legfontosabb, anélkül én ki sem mennék az utcára. Az UV elég káros a bőrre. Ha mást nem is használnék fényvédőt akkor is... nekem fontos hogy sokáig fiatal maradjon a bőröm. És eddig be is vált a praktika, mert 30 elmúltam de még mindig tininek néznek sokszor, és nincs egy halvány ráncom sem.
2015. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De vannak primerek is fényvédővel,amit alákenhetsz. [link]
2015. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És tudnátok mondani fényvédőt, mert fogalmam sincs azok milyenek. Én mindig egy zsíros naptej-szerűséget képzelek el, amire nem lehetetlen sminkelni.

Adnátok tippeket?

2015. nov. 4. 14:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Sorry, azt akartam írni, hogy lehetetlen sminkelni :)
2015. nov. 4. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!