Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki SOS segítség! Lehet...

Valaki SOS segítség! Lehet vele kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve, mert a bőröm 4 éve annyira pattanásos gyulladt, hogy erre szavak nincsenek. Már kipróbáltuk az összes kenceficét, bőrgyógyászt is sokszor+ szedek gyógyszereket és sok kenőcsöt rá de semmi sőt csak rosszabb. DE KOMOLYAN MINDENT MEGPRÓBÁLTAM. Valaki tudna ajánlani valami nagyon jó fedő alapozót vagy korrektort?

2015. nov. 2. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Atkateszt volt? Allergia vizsgálat? Hormonok? Más testrészek fertőzéseinek vizsgálata? Nálam a hólyaghurut hozott ki pattanásokat.
2015. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Korrektorból ezt ajánlanám: Bourjois Healthy Mix Korrektor

Nekem is pattanásos volt a bőröm és amikor leálltam a zsírosabb ételekkel(csoki,csipsz stb) akkor tisztult ki. Teafa szappannal szoktam arcot mosni + belsőleg is kezelni kell a bőrt,a kamilla tea is jó de ez csak tipp nem tudom ugyanolyan-e neked is mint nekem volt, kellene csináltatnod allergia tesztet.

2015. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Es enyhülnek azóta? Hány éves vagy? Egybkent azt ajánlom h járj arctisztito kezelésre havonta :)
2015. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! 16 éves fiú vagyok. Akné a bőr problémám neve, de nagyon sokat foglalkozok, hogy gyógyuljon. Sokat járok kozmetikushoz, holnap bőrgyógyász ismét. Már egy vagyont kidobtunk ilyen kenőcsökre stb. szárító szappan, krém gyógyszer, de semmi :( Hátha holnap valami biztatót mond az orvos. De az biztos, hogy venni fogok valami alapozót vagy korrektort. Köszi mindenkinek!
2015. nov. 2. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ne alapozót vegyél,mert az gáz lenne,ha narancssárgás lenne az arcod,és látszana,hogy fiú létedre alapozót használsz.Ezért mondom azt,hogy inkább korrektor,vagy BB krém,mert az nem látszik :) Vagy inkább mindkettő,mert a BB krém kiegyenlíti az arcod egységét,színét,a korrektor pedig elfedi a bőrhibákat.Viszont akkor próbálj olyan korrektort találni,ami teljesen megegyezik a bőrszíneddel :)
2015. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!