Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan gondom lenne hogy a...

Olyan gondom lenne hogy a hajam alap hullámos és nem ton vele mit kezdeni! Többi lent (? )

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy mikor még hosszab volt hajam a fodrász nem tudta ki vasalni ma már csak államig ér de csak egyik oldatlt mert másik oldal le van nyirva! Visszont nem tudok vele mit csinálni! Se a vasalás se a be száritás nem segít azon hogyegyenes legyen! (A be szárítás kb egy 10 percig marad meg de akkor már jó napom volt xD) nem tudnátok hogy mit kéne tennem vagy mivel tudnám ki egyenesíteni?
2015. máj. 7. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A természetes göndör hajjal nem lehet mit kezdeni, kivasalhatod, beszáríthatod, kenhetsz rá akármit, fújhatsz rá bármennyi hajlakkot, nem fog egész nap úgy maradni. Nekem is ilyen a hajam, én ha vasalom, akkor csak olyankor, ha nem párás az idő, vagy, mivel hosszú hajam van, befonom...Szerintem inkább menj rá a hullámos hajra, sokkal szebb. :)
2015. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már nagyon elegem van belőle me pont ott van benne a hullám ahol nem kéne!
2015. máj. 7. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan frizurád legyen ami hullámosan szép és kész. A vasalásnak semmi értelme.
2015. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp ez a bajom nem akkarok hullámos hajat! A hosszú hülyén áll nekem a rövidnél meg h*lyén vab benne a hullám! (Fél hosszú is h*lyén áll)
2015. máj. 7. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!