Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon bánom! Mit tudnék vele...

Nagyon bánom! Mit tudnék vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Levágattam a hajam. Eleinte tetszett, de meguntam, hogy folyamatosan kiengedve hordom. Így hát fonom, fonom, de olyan ocsmány, hogy nem vállalható... Lépcsőzetesre/fokozatosra vágattam, és mondjuk ha oldalra szeretnék fonni, akkor ott csüng egy jó nagy darab haj a másik oldalon. (nem tincs, annál sokkal nagyobb) Tehát sehogy nem tudom hordani. Ha simán fonom hátulra, akkor is kijön, és kiáll mindenfele. Ahogy jól néz ki, az a sima összefogás... Amúgy semmit nem lehet vele kezdeni. Egyenesre nem szeretném vágatni, mert akkor a gömb fejemből még gömbölyűbb lesz...:D Valaki tudna valami tanácsot? ://

2015. szept. 28. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Vársz, míg megnő...


Vagy próbálgatsz...

https://www.youtube.com/watch?v=RiMhij_J3c8

2015. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Első! Ment a zöld pacsi... Nem ilyen rövidre gondoltam...:D Elől a vállamig ér, hátul pedig már hátközépig... Nagyon nagy a különbség. Ha oldalra akarom fogni, akkor a másik oldalt már nem ér el arra az oldalra, ahol akarom a copfot.... Ez idegesít. Úgyhogy lesz az, amíg megnő... :((
2015. szept. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!